W szponach nałogu

Addicted, 0

31-letnia Amanda jest alkoholiczką i narkomanką. Jej nałogi sprawiły, że nie tylko zerwała kontakty z rodziną, ale straciła też prawo do opieki nad 12-letnią córką.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

W szponach nałogu w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program przedstawia życie sześciu osób walczących z różnego rodzaju nałogami. Była narkomanka, a obecnie terapeutka Kristina Wandzilak, pracuje z uzależnionymi indywidualnie, prowadząc ich trudną drogą wyrzeczeń. Ma nadzieję, że dzięki terapii wyzwolą się ze szponów nałogów i rozpoczną normalne życie. W kolejnych fazach leczenia uczestniczą rodziny uzależnionych, które chcą odzyskać bliskich. Wandzilak doradza im, jak powinni wspólnie działać, aby osiągnąć cel i uwolnić chorego od nałogu.

"W szponach nałogu" to nowa seria przedstawiająca życie sześciu osób walczących z różnego rodzaju nałogami. Była narkomanka - obecnie terapeutka Kristina Wandzilak - pracuje z uzależnionymi indywidualnie, prowadząc ich trudną drogą wyrzeczeń. Ma nadzieję, że dzięki terapii uzależnieni wyzwolą się ze szponów nałogów i rozpoczną normalne życie. W kolejnych fazach leczenia uczestniczą rodziny nałogowców, które chcą odzyskać swoich bliskich. Wandzilak doradza im, jak powinni wspólnie działać, aby w końcu dotrzeć do celu i uwolnić chorego od nałogu. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak uzależnienia zmieniają i niszczą życie nie tylko tym, których bezpośrednio dotyczą. Przekonamy się, że ofiarami nałogów padają ludzie z różnych środowisk. Poznamy brutalne kulisy życia alkoholików i narkomanów, którzy zepchnięci na margines, z nadzieją walczą, aby odzyskać normalne życie.

Komentarze

Skomentuj
 • Radek (gość)

  Fajne odcinki, pokazują, jak można stracić wszystko i być w szponach nałogu, oby każdemu się udało wytrwać i wygrać w końcu, pozdrawiam i miłego oglądania.

  19.12.2011 21:23

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×