- Odcinek 2

USA 1983

Multimedia

Streszczenie odcinka

Drugi odcinek serialu zrealizowanego na podstawie powieści Hermana Wouka. Akcja rozgrywa się w czasie II wojny światowej. Na tle wojennej zawieruchy toczą się losy amerykańskiej rodziny Henrych. Serial wojenny,

 • Czas trwania: 142 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Wichry wojny w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Jacek (gość)

  Film dobry ale dużo przekłamań. Np. Polska w 1939r nie miała 2,5 mln armii. Ogólnie film jest dość antypolski i prorosyjski.

  26.06.2017 10:27
 • btf (gość)

  Jeden z lepszych seriali, dobrze nakręcony i ma treść. Oglądaliśmy go cała rodziną, nigdy nie dopatrzyłem się w nim wątków antypolskich - ale kiedyś byliśmy mniej podzieleni. Kto szuka zawsze coś znajdzie.

  20.06.2017 08:41
 • max (gość)

  Antypolska propaganda nakręcona przez amerykanów w momencie gdy w Polsce komuniści wprowadzili stan wojenny a Polska należała do wrogiego zachodowi komunistycznego obozu. Jak chcesz zobaczyć jak rzekomo wojsko polskie walczyło na konikach z myśliwcami Luftwaffe, rzekomy prymitywizm wśród żołnierzy polskich i antysemityzm, to film jest dla ciebie. Antypolonizm w tym "hicie" jest nie mniejszy jak w innej tym razem niemieckiej produkcji "nasze matki nasi ojcowie" tak krytykowanej w Polsce. Smutne że w wolnej Polsce zna nasze pieniądze nadal oczernia się Polaków, a podobno nastąpiła "dobra zmiana".

  19.06.2017 17:52
 • Daga (gość)

  Uwielbiam ten film. Mam nadzieję że po wyemitowaniu wszystkich części dadzą kontynuację dziejów rodzin Henry i Jastrow "Wojna i Pamięć". Zdaje się że ostatni raz był emitowany jakieś 30 lat temu i to pod ogromną cenzurą.

  18.06.2017 14:22
 • gość (gość)

  Antypolski, prożydowski, zniekształcający historię II wojny światowej "hit".

  14.06.2017 13:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×