Wielkie projekty: sekrety branży

Grand Designs: Trade Secrets, Wielka Brytania 2007

Kevinowi McCloudowi towarzyszą guru wystroju wnętrz: Naomi Cleaver i wielokrotnie nagradzana architektka, Deborah Saunt. Prowadzący dają praktyczne rady, jak można stworzyć wymarzony dom.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Prowadzący: Kevin McCloud, Naomi Cleaver, Deborah Saunt

Wielkie projekty: sekrety branży w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Kevin McCloud
  • Naomi Cleaver
  • Deborah Saunt

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie prezentowane są wskazówki i porady dotyczące urządzania wnętrz. Kevin McCloud odwiedza siedem domów w Wielkiej Brytanii. Prowadzący wraz z Naomi Cleaver i Deborah Saunt radzi m.in., jak stworzyć oszałamiające wnętrze w stylu Art Deco, jak wykorzystać szkło w domu czy jak zaprojektować idealny ogród. Dodatkowo, w każdym odcinku reporter i architektoniczny ekspert, Tom Dyckhoff, pokażą zaskakujące budynki m.in. dom zbudowany ze zużytych opon samochodowych czy ze słomy.

W serii specjalnej "Wielkie projekty: Sekrety branży" Kevinowi McCloudowi towarzyszą guru wystroju wnętrz Naomi Cleaver i wielokrotnie nagradzana architektka Deborah Saunt. Prowadzący dają praktyczne rady, jak można stworzyć wymarzony dom. W serii specjalnej "Wielkie projekty: Sekrety branży" prezentowane są wskazówki i porady dotyczące urządzania wnętrz oraz ciekawe materiały, które pochodzą zza kulis poprzednich serii "Wielkich projektów". Kevin McCloud odwiedza siedem domów w Wielkiej Brytanii: w Yorkshire, Hampshire, Medway, Bournemouth, Guildford, Cambridgeshire i Londynie. Prowadzący wraz z Naomi Cleaver i Deborah Saunt radzi m.in. jak stworzyć oszałamiające wnętrze w stylu Art Deco, jak wykorzystać szkło w domu czy jak zaprojektować idealny ogród. Dodatkowo, w każdym odcinku reporter i architektoniczny ekspert Tom Dyckhoff pokazuje zaskakujące budynki m.in. dom zbudowany ze zużytych opon samochodowych czy ze słomy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×