Wielkie projekty: wnętrza

Grand Designs Indoors, Wielka Brytania 2001

Kevin McCloud, brytyjski pisarz i projektant, zajmie się urządzaniem wnętrz. Zabierze widzów na spotkania z ludźmi, którzy postanowili stworzyć niepowtarzalny wystrój swoich domów.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Prowadzący: Kevin McCloud

Wielkie projekty: wnętrza w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Kevin McCloud

Opis programu

ZwińRozwiń

Kevin McCloud, brytyjski pisarz i projektant, zajmie się urządzaniem wnętrz. Zabierze widzów na spotkania z ludźmi, którzy postanowili stworzyć niepowtarzalny wystrój swoich domów. Twórcy przedstawiają najprzyjemniejszy z etapów budowania wymarzonego domu. Pokażą krok po kroku proces dekorowania mieszkań - od momentu powstania ambitnych i skomplikowanych planów, aż po efekt końcowy.

Kevin McCloud - brytyjski pisarz i projektant zaprasza na nową serię swojego programu „Wielkie projekty”. Tyma razem zajmie się urządzaniem wnetrz. Kultowy program zabiera widzów na spotkania z ludźmi, którzy postanowli stworzyć niepowtarzalny wystrój swoich domów. Twórcy programu przedstawiają najprzyjemniejszy z etapów budowania wymarzonego domu. W serii pokazany jest krok po kroku proces dekorowania mieszkań. Od momentu powstania ambitnych i skomplikowanych planów, aż po efekt końcowy. Wnętrza domów, które mają być urzeczywistnieniem marzeń przyszłych właścicieli, wymagają od projektantów sporego doświadczenia. Natomiast inwestorzy muszą wykazać się wytrwałością i determinacją, ponieważ pomysły i rozwiązania, które postanowili wcielić w życie często nie są łatwe do zrealizowania. Muszą pokonać problemy techniczne i finansowe, które będą się pojawiać na każdym etapie prac, dodatkowo, na każdym niemalże kroku, muszą staczać walkę, aby w zmęczeniu nie wybierać łatwiejszych rozwiązań, które mogłyby popsuć zamierzony cel.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×