Wielkie ucieczki zwierzaków

Great Animal Escapes, Wielka Brytania 2011

W odcinku widzowie zobaczą zwierzęcych zbiegów uciekających przy każdej nadarzającej się okazji. Tym razem będą to ciężarna tygrysica, królewski wierzchowiec i śmiała małpka.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Reżyseria: Stefanie Kern

Wielkie ucieczki zwierzaków w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

  • Stefanie Kern Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

W odcinku widzowie zobaczą zwierzęcych zbiegów - szczęściarzy i pechowców, którzy uciekają przy każdej nadarzającej się okazji. Tym razem będą to ciężarna tygrysica, królewski wierzchowiec i śmiała małpka uciekająca po linii wysokiego napięcia. Dziwne zachowania zwierzaków wyjaśnią widzom specjaliści: Trude Mostue, Ellie Harrison, Dave Salmoni i Marc Bekoff.

Odc. 10 Zwierzęta są przebiegłe i sprytne. Tylko czekają, żeby się wymknąć spod naszej kontroli. To, czy im się uda, często zależy od przypadku. W tym odcinku zobaczymy zwierzęcych zbiegów - szczęściarzy i pechowców, którzy dają nogę przy każdej nadarzającej się okazji. Będą to: ciężarna tygrysica, królewski wierzchowiec i śmiała małpka, uciekająca po linii wysokiego napięcia. Dziwne zachowania zwierzaków wyjaśnią widzom specjaliści: Trude Mostue, Ellie Harrison, Dave Salmoni i Marc Bekoff.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×