Witajcie na świecie

Baby's First Day, USA 2011

Kamera śledzi pracę lekarzy z Vanderblit University Medical Center w Nashville, którzy starają się zapewnić bezpieczeństwo i komfort przyszłym matkom i ich dzieciom.

 • Gatunek: Serial dokumentalny

Witajcie na świecie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Kamera śledzi pracę lekarzy z Vanderblit University Medical Center w Nashville, którzy starają się zapewnić bezpieczeństwo i komfort przyszłym matkom i ich dzieciom. Przedstawione historie kobiet pozwalają odnaleźć odpowiedzi na wiele pytań, które towarzyszą przyjściu na świat noworodka.

Narodziny dziecka to jedna z najpiękniejszych chwil w życiu rodziców. W programie poznamy kobiety, które stają w obliczu tego niezwykłego wydarzenia. Niektóre rodzą w dziewiątym miesiącu ciąży, niektóre wcześniej. Wśród mam są samotne matki jak i szczęśliwe żony. Ciąże są pojedyncze i mnogie. Nierzadko dochodzi do cesarskiego cięcia. Zdarzają się też komplikacje. Lekarze z Vanderblit University Medical Center w Nashville robią co w ich mocy, by zapewnić bezpieczeństwo i komfort świeżo upieczonym matkom i ich noworodnemu potomstwu. W programie postaramy się znaleźć odpowiedź na wiele pytań, w tym czy poród drugiego dziecka jest łatwiejszy niż pierwszego, czy wskazane jest by ojciec dziecka obecny był na sali porodowej. Czy umiejętności nabyte w szkołach rodzenia przydają się w decydującym momencie? Porównajmy czy amerykańskie standardy bardzo różnią się od polskiej rzeczywistości szpitalnej. Przeżyjcie z nami cud narodzin i powitajcie na świecie te rozkoszne maleństwa.

Komentarze

Skomentuj
 • Jola (gość)

  Oladalam ten dokument,gdzie tu sprawiedliwosc na tym swiecie tak niewiele trzeba zeby pomoc tym ludziom no ale poco skoro mozna napchac swoje kieszenie a ich zostawic na pastwe losu,az sie serce kraje ,caly czas mam przed oczami ten film na dlugo pozostanie w mojej pamieci,cieszmy sie wiec tym co mamy i nie narzekajmy bo inni maja naprawde gorzej od nas

  18.04.2014 14:13
 • Kozioł (gość)

  To był świetny dokument !!

  18.04.2014 00:50
 • lili (gość)

  Z opisu wynika, że będzie to bardzo dobry dokument

  26.11.2012 22:28

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×