Wizyty domowe

Vet on the Loose, Wielka Brytania 0

Seria programów o weterynarzach, którzy leczą zwierzęta w domach ich właścicieli. Kamera towarzyszy medykom w trakcie składania wizyt chorym stworzeniom.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Wizyty domowe w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Seria programów o weterynarzach, którzy leczą zwierzęta w domach ich właścicieli. Kamera towarzyszy medykom w trakcie składania wizyt chorym stworzeniom. Pracujący poza przychodnią lub kliniką weterynarze spotykają wiele nietuzinkowych zwierząt. Badają je, stawiają diagnozę i poddają odpowiedniej kuracji. Lekarze nigdy nie wiedzą, co ich czeka, zanim nie przybędą na miejsce.

Nowa seria programów o weterynarzach, leczących zwierzęta w domu. Towarzyszymy medykom, którzy w różnych częściach Wielkiej Brytanii składają wizyty chorym stworzeniom. Badają je, stawiają diagnozę i poddają odpowiedniej kuracji. Domowi weterynarze zanim nie przyjadą na miejsce, nigdy nie wiedzą co ich czeka. Podczas tych niezwykłych podróży spotkamy wiele nietuzinkowych i ujmujących zwierząt oraz ich właścicieli. Ten dokument to niecodzienna okazja przyjrzenia się pracy weterynarzy poza przychodnią lub kliniką.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×