Wojownicy - bohaterowie i złoczyńcy

Warriors: Heroes and Villains, 0

Napoleon był wybitnym wodzem i politykiem, ale był także człowiekiem cynicznym i okrutnym, despotą. Potrafił wygrywać i walczyć do końca. Sam doprowadził do swojej abdykacji.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Wojownicy - bohaterowie i złoczyńcy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Portrety sześciu mężczyzn, którzy zmieniali bieg historii i kształtowali otaczający ich świat. Dzięki odwadze, sile woli, a czasami nawet chciwości, te wielkie jednostki prześcignęły swoje czasy. W kolejnych odcinkach widzowie dowiedzą się, jakie były motywy działania niezwykłych strategów, którzy mimo swoich słabości, byli w stanie osiągnąć to, o czym inni nawet nie śnili. Dzięki nowatorskim technikom animacji komputerowych zobaczą rekonstrukcje wielkich bitew.

Fascynujące portrety sześciu mężczyzn, którzy zmieniali bieg historii i kształtowali otaczający ich świat. "Wojownicy - bohaterowie i złoczyńcy" to wciągająca, pełna akcji seria ukazująca życie silnych, charyzmatycznych postaci, gotowych umrzeć za to, w co wierzyły. Dzięki odwadze, sile woli a czasami nawet chciwości te wielkie jednostki prześcignęły swoje czasy i raz na zawsze zapisały się na kartach historii świata: od Spartakusa, który rzucił Rzym na kolana, po militarnego geniusza Napoleona. W kolejnych odcinkach dowiemy się, co różniło tych niezwykłych strategów od zwykłych żołnierzy. Dzięki nowatorskim technikom animacji komputerowych zobaczymy rekonstrukcje wielkich bitew. Poznamy również motywy działania tych wielkich postaci, które mimo swoich słabości były w stanie osiągnąć to, o czym inni nawet nie śnili.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×