Wszechmocne narzędzia

Tools of the Trade, USA 2006

Program prezentuje specjalistyczne narzędzia, bez których praca platform wiertniczych, lodołamaczy, kopalni i miejsc gdzie dokonuje się różnego rodzaju rozbiórek nie byłaby niemożliwa.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Wszechmocne narzędzia w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program prezentuje specjalistyczne narzędzia, bez których praca platform wiertniczych, lodołamaczy, kopalni i miejsc gdzie dokonuje się różnego rodzaju rozbiórek nie byłaby możliwa. Każdy z poszczególnych odcinków koncentruje się na innej trudnej i niebezpiecznej misji, do wypełnienia której potrzeba specjalistycznych i często skomplikowanych technologicznie narzędzi.

Program prezentuje specjalistyczne narzędzia, bez których praca platform wiertniczych, lodołamaczy, kopalni i miejsc gdzie dokonuje się różnego rodzaju rozbiórek nie byłaby możliwa. Każdy z poszczególnych odcinków koncentruje się na innej trudnej i niebezpiecznej misji, do wypełnienia której potrzeba specjalistycznych i często skopmplikowanych technologicznie narzędzi. Taką misją może być rozbiórka stadionu basebolowego czy budowa wielokilometrowego odcinka międzystanowej autostrady. Jeśli ma się do dyspozycji własciwe maszyny każde z tych gigantycznych zadań staje się wykonalne, a umożliwią je m.in. takie maszyny i narzędzia jak: rozkruszacze betonu i asfaltu, rozdrabniacze stali, odzież ochronna z użyciem kewlaru, paralizatory, armatki wodne, stalowe kule do rozbijania ścian i lasery na podczerwień. Serial opowiada o zastosowaniu tych i innych narzędzi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×