Wyspa pingwinów

Australia 2010

Dokument opowiada o grupie pingwinów, która żyje wśród ludzi na wyspie Philip. Kamera śledzi ich losy i działania ludzi, którzy część terenu skolonizowanego przez ptaki zmieniają w park narodowy.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Wyspa pingwinów w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Mała australijska wysepka Philip jest siedliskiem kolonii pingwinów. Ptaki muszą egzystować na terenach zmienionych przez człowieka. Zakładają gniazda i żyją wśród ludzi - w ogrodach, garażach, parkach. Kamera śledzi losy grupy pingwinów przez wiele miesięcy. Jednocześnie rejestruje działania ludzi, którzy część terenu skolonizowanego przez ptaki zmieniają w park narodowy.

Mała australijska wysepka Philip jest siedliskiem kolonii pingwinów. Te bardzo lubiane ptaki muszą egzystować w środowisku, którego naturalny kształt człowiek zmienił w sposób bardzo istotny. Dlatego ptaki zakładają swe gniazda i toczą swe urozmaicone życie w zupełnie ludzkim otoczeniu: w ogrodach, garażach, parkach. 6 - odcinkowa seria, będąca właściwie pingwinią telenowelą, opowiada o grupie pingwinów, z których każdy ma swoje imię i których życie i przygody śledzimy na przestrzeni wielu miesięcy. Jednocześnie obserwujemy działania ludzi, którzy część terenu skolonizowanego przez ptaki zmieniają w park narodowy, w którym pingwiny będą czuły się jak w raju.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×