Zabawki milionerów

Tycoon Toys, Wielka Brytania 2004

Formy spędzania czasu na które może sobie pozwolić tylko niewielu. W programie towarzyszymy milionerom, którzy dla rozrywki pilotują samoloty bojowe lub prowadzą czołgi.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Zabawki milionerów w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Formy spędzania czasu na które może sobie pozwolić tylko niewielu. W programie towarzyszymy superbogaczom, kórych łączy wspólne upodobanie do posiadania i prowadzenia eks-militarnych pojazdów, a także strzelania i odpalania ładunków wybuchowych zarówno z dział polowych, czołgów, jak i samolotów bojowych. W towarzystwie tych nietypowych zapaleńców czeka nas pełna emocji jazda pojazdami wojskowymi najwyższej klasy.

Formy spędzania czasu na które może sobie pozwolić tylko niewielu. W programie towarzyszymy milionerom, którzy dla rozrywki pilotują samoloty bojowe lub prowadzą czołgi. Formy spędzania czasu na które może sobie pozwolić tylko niewielu. W programie towarzyszymy superbogaczom, kórych łączy wspólne upodobanie do posiadania i prowadzenia eks-militarnych pojazdów, a także strzelania i odpalania ładunków wybuchowych zarówno z dział polowych, czołgów, jak i samolotów bojowych. W towarzystwie tych nietypowych zapaleńców czeka nas pełna emocji jazda pojazdami wojskowymi najwyższej klasy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×