- Odcinek 63

Polska 2020

Multimedia

Streszczenie odcinka

Pracownicy kliniki plotkują o tym, że Sylwia i Piotr będą mieli dziecko. Ewa nie jest z tego powodu zadowolona. Wiki i Kuba odkrywają, że policja potwierdziła Piotrkowi zgłoszenie przez Sylwię sprawy jej prześladowania. Tomek ma wyrzuty sumienia z powodu kłamstwa, lecz nie zamierza się do niego przyznać. Asia dowiaduje się o tym, że Sylwia jest w ciąży.

 • Gatunek: Serial obyczajowy

Zakochani po uszy w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Odc 63 (gość)

  Wieść o ciąży Sylwii szybko roznosi się po klinice. Wszyscy plotkują na ten temat. Dowiaduje się o tym także Ewa, która nie kryje niezadowolenia. Wiki i Kuba odkrywają, że policja potwierdziła Piotrkowi zgłoszenie Sylwii o prześladowcy. Tomka dopadają wyrzuty sumienia, że zataił prawdę. Nie chce się jednak do tego przyznać. Do Asi dociera informacja o ciąży Sylwii.

  26.04.2019 12:02
 • Ja (gość)

  Patrycja ma żal do Piotrka, że nic jej nie powiedział o ciąży Sylwii. Pomiędzy dziewczynami dochodzi do kolejnej kłótni. Po ostatnich sensacjach Asia postanawia raz na zawsze zamknąć temat Piotra i ułożyć sobie życie. Teresie udaje się w końcu przekonać Izę, by wróciła do domu. Tymczasem Adrian i Wojtek realizują przygotowany wcześniej plan zemsty na swoim ojcu.

  25.04.2019 13:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×