Zamki na piasku

Sandcastles, Australia 2013

Marzeniem wielu ludzi jest posiadanie domu nad morzem. Niektórym się to udało. Prowadzący przemierza z kamerą wybrzeża Australii w poszukiwaniu największych architektonicznych cudów na antypodach.

  • Gatunek: Serial dokumentalny
  • Prowadzący: Peter Colquhoun

Zamki na piasku w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Prowadzący

  • Peter Colquhoun

Opis programu

ZwińRozwiń

Australia ma blisko 34 tysiące linii brzegowej, ale tylko w niektórych miejscach znajdują się architektoniczne perły stojące na plażach. Marzeniem wielu ludzi jest posiadanie domu nad morzem. Są ludzie, dla których to marzenie stało się faktem. Prowadzący przemierza z kamerą wybrzeża Australii w poszukiwaniu największych architektonicznych cudów na antypodach. Są to domy artystów, sportowców, ale także bogatszych mieszkańców Australii. Widzowie poznają nie tylko wspaniałe wnętrza tych mieszkań, ale także ich magiczne otoczenie.

Australia ma blisko 34 tysiące linii brzegowej, ale tylko w niektórych miejscach znajdują się architektoniczne perły stojące na plażach. Program to unikalna możliwość wejścia do najpiękniejszych australijskich domów nad morze. Przewodnikiem po świecie marzeń będzie architekt Peter Colquhoun. Marzeniem wielu ludzi jest posiadanie domu nad morzem. Są ludzie, dla których to marzenie stało się faktem. Prowadzący Peter Colquhoun przemierza z kamerą wybrzeża Australii w poszukiwaniu największych architektonicznych cudów na antypodach. Są to domy artystów, sportowców, ale także bogatszych mieszkańców Australii. Widzowie poznają nie tylko wspaniałe wnętrza tych mieszkań, ale także ich magiczne otoczenie i historię ludzi, którzy mają szczęście, by nazywać te miejsca domem. W każdym z dwunastu odcinków twórcy serii zaprezentują jeden budynek, który został doceniony rozmaitymi nagrodami zarówno w kraju, jak z za granicą. Widzowie będą mogli podziwiać m.in. opisywany w magazynach całego świata Holman House czy uwielbiany przez Australijczyków Bass Straight.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×