Zasadzka w supermarkecie

Supermarket Stakeout, USA

Czterech szefów kuchni dostaje po 500 dolarów na produkty spożywcze. Muszą odkupić je od wychodzących klientów ze sklepu. Nie wiedzą jednak, co jest w torbach. Każda z trzech rund ma narzucony temat.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Zasadzka w supermarkecie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Czterech szefów kuchni dostaje po 500 dolarów do wydania na produkty spożywcze. Muszą odkupić zakupy od wychodzących klientów ze sklepu, nie wiedząc, co jest w torbach. Kwota ta w dodatku musi im wystarczyć na trzy rundy zakupów i gotowania. Każda z rund ma narzucony temat. Zawodnicy mają jedynie 45 minut na zakup odpowiednich produktów i wykonanie dania. Rywalizacja wymaga dużej kreatywności. Na zwycięzcę czeka 10.000 dolarów.

Takiej rywalizacji jeszcze nie widzieliście! Czterech szefów kuchni dostaje po 500 dolarów do wydania na produkty spożywcze. Ale nie będą oni kupować w sklepie. Muszą odkupić zakupy od wychodzących klientów, nie wiedząc oczywiście co jest w torbach. Kwota ta w dodatku musi im wystarczyć na trzy rundy zakupów i gotowania. Każda z rund będzie miała z góry narzucony temat i zawodnicy będą mieli jedynie 45 minut na zakup odpowiednich produktów i wykonanie dania. Czy uda im się idealnie wybrać i powalić jury na kolana? Ta gra będzie wymagała dużej kreatywności i nerwów ze stali. Do wygrania 10.000 dolarów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×