Zaufaj mi, jestem lekarzem

Trust Me, I'm a Doctor, Wielka Brytania 2017

Brytyjski dziennikarz i psychiatra wspólnie z trójką lekarzy mierzą się z mitami na temat zdrowia. Program wyjaśnia, co jest zdrowe, a czego powinno się wystrzegać.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Zaufaj mi, jestem lekarzem w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Michael Mosley - znany brytyjski dziennikarz i psychiatra wspólnie z trójką lekarzy różnych specjalizacji mierzą się z mitami oraz z internetowymi i tabloidowymi informacjami na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, skuteczności diet, ćwiczeń, paramedykamentów, suplementów i witamin. W każdym odcinku występują gościnnie specjaliści z różnych dziedzin, którzy na grupach ochotników sprawdzają skuteczność rozmaitych metod. Program wyjaśnia, co jest zdrowe, a czego powinno się wystrzegać.

Michael Mosley - znany brytyjski dziennikarz popularno - naukowy i psychiatra wspólnie z trójką lekarzy różnych specjalizacji rozprawiają się z popularnymi mitami oraz internetowymi i tabloidowymi "prawdami" na temat zdrowia, żywienia, kondycji fizycznej, przyczyn chorób, skuteczności różnego rodzaju diet, ćwiczeń, paramedykamentów, suplementów i witamin, itp. W każdym odcinku występują też gościnnie specjaliści z różnych dziedzin, którzy na grupach ochotników sprawdzają skuteczność rozmaitych metod. Program daje wiele cennych wskazówek i w przystępny i ciekawy sposób wyjaśnia, co naprawdę jest dla nas zdrowe, a czego powinniśmy się wystrzegać.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×