Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską

Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską, Polska 2012

Program przedstawia największe zagadki kryminalne, które nie tylko wstrząsnęły polską opinią publiczną, ale niekiedy były katalizatorem zmian kształtujących Polskę.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Zbrodnie, które wstrząsnęły Polską w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Program przedstawia największe zagadki kryminalne, które nie tylko wstrząsnęły polską opinią publiczną, ale niekiedy były katalizatorem zmian kształtujących Polskę. W kolejnych odcinkach autorzy zajmują się m.in. zabójstwem małżeństwa Jaroszewiczów, słynną sprawą Krzysztofa Olewnika, śmiercią generała Marka Papały, mordem na znanym polskim gangsterze "Pershingu", zbrodnią dokonaną na byłym ministrze sportu, Jacku Dębskim.

Najnowszy cykl programów dokumentalnych Czwórki, zrealizowany przez Beatę Biel i Piotra Pytlakowskiego. Tematem programu są największe kryminalne zagadki ostatniego ćwierćwiecza. Sprawy, które nie tylko wstrząsnęły polską opiną publiczną, ale i nierzadko były katalizatorem zmian, które ukształtowały dzisiejszą Polskę. W kolejnych odcinkach programu autorzy zajmować się będą m. in niewyjaśnionym do dziś zabójstwem Jaroszewiczów, słynną sprawą Krzysztofa Olewnika, śmiercią generała Marka Papały, mordem na "Pershingu"najsłynniejszym polskim gangsterze "Pershinga" czy zbrodnią dokonaną na byłym ministrze sportu - Jacku Dębskim.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×