- streszczenia odcinków

Francja 2016
  • Gdy Olivia poznaje sprytny plan Etienne'a, uświadamia sobie, że sama wpadła w pułapkę, którą zastawiła na rodzinę Chevalierów. Czas ją goni, postanawia więc zabić Etienne'a. Ku rozpaczy zakochanego w niej Alexandre'a, przyjmuje oświadczyny Etienne'a i zgadza się spędzić z nim pierwszą miłosną noc w luksusowym hotelu. Właśnie tam ma dokonać zbrodni. Jej plany krzyżuje Joris, który też pojawia się w hotelu z zamiarem zamordowania znienawidzonej Olivii. Tymczasem policjantka Pauline Jordan odkrywa, kim faktycznie jest Olivia Alessandri. W wyniku strzelaniny w hotelu, Etienne Chevalier trafia w ciężkim stanie do szpitala. Joris, który po zranieniu ojca uciekł z hotelu, ma teraz tylko jedną myśl: zlikwidować Olivię. Pod nieobecność walczącego o życie Etienne'a Penelope przejmuje zarządzenie interesami rodziny Chevalierów. Wyjawia Olivii, że jest kimś więcej niż tylko wspólniczką Etienne'a i proponuje jej współpracę. Olivia szybko jednak odkrywa, że to właśnie Penelope może się okazać jej najgroźniejszym przeciwnikiem. Serial sensacyjny, obyczajowy, 106 min, Francja, 2016 Reżyseria: David Morley Scenariusz: Franck Ollivier Aktorzy: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

  • Olivia manipuluje Jorisem, by nakłonić go do zrzucenia na Alexandre'a winy za morderstwo, które Joris popełnił. Najstarszy z braci Chevalierów obciąża brata swoją wersją wydarzeń.

  • Olivia upublicznia w Internecie dowody na korupcyjne powiązania Etienne'a Chevaliera, mecenasa Laffonta i sędziego Delattre'a. Wkrótce sędzia znika, zabierając ze sobą dokumenty.

  • Prawniczka Olivia Alessandri pragnie pomścić bliskich, którzy zginęli w wypadku. Wie, że za spowodowaniem tragicznego w skutkach wydarzenia stoi wpływowy biznesmen Etienne Chevalier.

Nowsze Starsze

Ocena społeczności: 7.5 Głosów: 2

Zemsta o jasnych oczach w telewizji

ZwińRozwiń

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×