Zjedz Kambodżę

Zjedz Kambodżę, Polska 2012

Kambodża jest domem dla kilku setek gatunków słodkowodnych ryb, a co ciekawe liczba ta rośnie. Wspólnie z mieszkańcami tej egzotycznej krainy autorzy będą łowić, łapać i chwytać różne gatunki ryb.

 • Gatunek: Serial dokumentalny
 • Reżyseria: Dorota Danielak

Zjedz Kambodżę w telewizji

ZwińRozwiń

Twórcy

 • Dorota Danielak Reżyseria

Opis programu

ZwińRozwiń

Kambodża jest domem dla kilku setek gatunków słodkowodnych ryb, a co ciekawe liczba ta rośnie. Najwięcej gatunków żyje w dorzeczu Mekongu. Tam zamieszkuje więcej gatunków ryb niż w jakiejkolwiek innej rzece na Ziemi. Wspólnie z mieszkańcami tej egzotycznej krainy autorzy będą łowić, łapać i chwytać różne gatunki ryb. Będą przyrządzać tradycyjne i nieznane dania kuchni kambodżańskiej. Odbędą podróż do Phnom Penh, Siem Reap i Sihanoukville nad zatoką Tajską, odwiedzimy Świątynię Angkor Wat, pływające wioski i hodowlę krokodyli.

Przedstawiamy kolejną serię niezwykłych przygód Wojciecha Charewicza, znanego podróżnika, geografa, wędkarza i kulinarnego mistrza. Po fascynującej podróży w głąb Alaski oraz kolejnej w głąb południowych rubieży Rosji, do rozlewisk delty Wołgi, tym razem nasza kamera podąża za Wojciechem Charewiczem do Kambodży. Kambodża jest domem dla kilku setek gatunków słodkowodnych ryb, a co ciekawe liczba ta rośnie. Najwięcej gatunków żyje w dorzeczu Mekongu. Tam zamieszkuje więcej gatunków ryb niż w jakiejkolwiek innej rzece na Ziemi. Wspólnie z mieszkańcami tej egzotycznej krainy będziemy łowić, łapać i chwytać różne gatunki ryb. Będziemy przyrządzać tradycyjne i nieznane dania kuchni kambodżańskiej. Odbędziemy podróż do Phnom Penh, Siem Reap i Sihanoukville nad zatoką Tajską, odwiedzimy Świątynię Angkor Wat, pływające wioski i hodowlę krokodyli. Poznamy rdzennych mieszkańców Kambodży oraz obyczaje panujące w tej odległej części azjatyckiego kontynentu. Czas zaostrzyć apetyt na to, co do tej pory dla polskich widzów było nieznane. Czas na "Zjedz Kambodżę".

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×