- Odcinek 173

Turcja 2024

Multimedia

Streszczenie odcinka

173Levent zawozi Meryem do chaty Remziego. Dziewczyna ma tam zostać do czasu załatwienia formalności związanych z wyjazdem. Hülya jest wściekła na siostrę, że ta wszystkich naraziła na niebezpieczeństwo. Wraz z przyjazdem do chaty wracają wspomnienia, a gospodarz jest przekonany, że Levent i Meryem przyjechali już jako małżeństwo. Remzi zostawia ich w chacie samych i udaje się do chorującej jałówki. Tymczasem Melis denerwuje się przedłużającą się nieobecnością Leventa. Neriman domyśla się, że Mine zakochała się w Doganie. (YARALI KUSLAR)Serial obyczajowy, min, Turcja 2019 Reżyseria: Yasemin Erkul, Cem Tabak Scenariusz: Hazel Sevim Unsal, Münevver Yildiz Aktorzy: Gizem Arikan, Emre Mete Sönmez, Ozan Turan, Sezgin Irmak, Ali Yasin Özegemen

 • Czas trwania: 44 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Zranione ptaki w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  Flaki w oleju...

  25.11.2022 19:17
 • Aga (gość)

  Nie odkryję Ameryki, gdy napiszę,że miłości nie można kupić! Owszem wszystko można kupić i sprzedać, lecz tego prawdziwego uczucia nie można kupić za żadne pieniądze tego świata! Melis w tych chorych zabiegach jest żałosna i do jej chorej głowy nie dociera,że szans nie ma, nawet przez chwilę nie pomyśli jak bardzo się poniża, żebrząc o Leventa, inna rzecz,że posunie się nawet do wynajęcia płatnego zabójcy by wyeliminować Meyerem! Cóż bidula nie myśli, co ją czeka w przyszłości, ileż można żyć w kłamstwie i zaciśniętymi zębami? Meyerem powinna zdecydowanie zawalczyć i zakończyć ten cyrk z Melis. Jednak serial rządzi się swoimi prawami i ...trochę poczekamy, nie ukrywam,że ta lękliwość u Meyerem irytuje mnie coraz bardziej, to jej tłumaczenie,że na cudzej krzywdzie...czyżby? Wisienką na torcie jest jednak pani Ulvyie, jakaż matka tak bezkrytycznie namawia swojego syna na związek z kimś, kogo syn nie kocha? Litości, ma pani szczere serce ale rozumu niewiele, może jednak jakieś robotki ręczne...to nie wymaga zbytniego wysiłku!

  23.11.2022 08:30
 • Ewa (gość)

  To jest film o miłości bliskości i cierpieniu

  21.11.2022 00:11
 • Zal (gość)

  Zibi,pewnie,że tak ponieważ w życiu nie jest tak,że brzydcy ludzie są górą i wszystko im się udaje a ładnym nic się nie udaje. A najpiękniejsza dziewczyna (Meryem) całe życie tylko płacze i jest poniewierana.

  15.11.2022 16:55
 • Gumiś (gość)

  Meryem i Levent pasujá do siebie

  08.11.2022 11:27
 • Zibi (gość)

  Zranione ptaki to serial pełen absurdów odbiegających od realiów życia.

  06.11.2022 11:04

Dodaj komentarz

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×