- Odcinek 175

Turcja 2022

Multimedia

Streszczenie odcinka

Mimo śmierci Tekina, Meryem nie chce rezygnować z wyjazdu do Włoch. W drodze na lotnisko staje się jednak jasne, że nie wyjedzie. Melis jest wściekła z powodu takiego obrotu spraw. Zdesperowana liczy na pomoc Ulviye, przekonując ją, że Meryem stoi na drodze do szczęścia jej i Leventa. Dodatkowo Hülya wyjawia Ulviye, że Melis próbowała popełnić samobójstwo. Ulviye stara się przekonać Leventa, że ślub z Melis to dla wszystkichnajlepsze wyjście. Ayse jest wdzięczna Doganowi za wsparcie. Przyglądająca im się Mine obawia się, że coś ich łączy. Ayse jednoznacznie daje Doganowi do zrozumienia, że jest dla niej tylko przyjacielem. Chociaż Meryem nie zamierza długo zostać w rezydencji, Ulviye prosi ją, aby jak najszybciej wyjechałaze względu na Melis.

 • Czas trwania: 46 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Zranione ptaki w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • A W (gość)

  Fajny film polecam

  03.12.2022 10:11
 • Aga (gość)

  Oczywiście to tylko serial i aktorka grająca rolę Melis pewnie prywatnie jest miłą osobą, co do reszty też tak myślę więc nie irytowałabym się tak bardzo, Melis jest tak sugestywna,że wywołuje w nas najgorsze odruchy (wielu ,udusiłoby ją gołymi rękami) i o to chodzi! Serial raczej byłby drętwy, ona podkręca klimat , dodaje ostrości i pieprzu, w sumie nie zaśniemy, bo w przypadku drugiej pary czyli Ayse i Camila można zasnąć, taka para wystrugana z banana! Wszystko skończy się happy endem, tylko trochę jeszcze poczekamy...i trochę nas podręczą!

  26.11.2022 15:03
 • H. (gość)

  Lewent & Meryem bardzo pasują do siebie i charakterami i wyglądem.Mają przepiękną aparycję jak rzadko która ,kochająca się para. Powinni prywatnie też być małżeństwem bo ona "wodnik" a on "bliźniak" idealne połączenie. Bądźcie szczęśliwi Lewent z Meryem i zawsze bądź jej wierny tak jak jej obiecałeś. Pozdrawiam Lewenta i Meryem z Polski. Brzydka ,stara Melis powinna podłogi szorować w ubikacji,w więzieniu aby było tam często i won z ekranów.

  26.11.2022 14:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×