- Odcinek 177

Turcja 2022

Multimedia

Streszczenie odcinka

Pijany Cemil ponownie nachodzi Ayse. Chcąc raz na zawsze zakończyć tę sytuację, Ayse oświadcza, że kocha Dogana i zamierza wyjść za niego za mąż. Cemil jest zdruzgotany. Ulviye zamierza uspokoić Melis i powiedziećjej o wyjeździe Meryem. Przypadkiem słyszy dyskusję obu sióstr i dowiaduje się, że to Hülya kazałazabić i porwać Efego oraz o tym, że chłopiec wciąż żyje. Kobiecie udaje się niepostrzeżenie oddalić, jednak jej serce nie wytrzymuje nadmiaru emocji. Ostatkiem sił Ulviye zapisuje na rysunku Ömera, czego się dowiedziałai zaraz mdleje w ramionach Meryem, prosząc ją w ostatnich słowach, żeby nie zostawiała Leventa. Ulviye trafia do szpitala. Melis i Hülya podejrzewają, że słyszała ich rozmowę. Levent próbuje dowiedzieć się, co doprowadziło matkę do takiego stanu. Obawia się, że mogła to być ich sprzeczka.

 • Czas trwania: 46 minut
 • Gatunek: Serial obyczajowy

Zranione ptaki w telewizji

ZwińRozwiń

Komentarze

Skomentuj
 • Jojo (gość)

  Ta stara baba doprowadza mnie do pasji .Co to za matka ,która nie dba o dobro własnego dziecka .Przeciąż widzi jak Lewent się męczy, powtarza jej bez końca, że kocha Meriem a ta swoje nie ma gorszej rzeczy jak ktoś z buciorami ładuje się w cudze życie. NIE cierpię tej baby przez nią dal tej psychopatce pierścionek jedynie Bahadyr zaczyna myśleć i jakaś refleksja u niego jest.

  01.12.2022 13:40
 • Róża (gość)

  Miłość Melis za wszelką Cenę..pozbawiła ją czlowieczeństwa..powinna odstąpić miejsce Meyrem Która Szczerą Oddaną Miłością Kocha Leventa i z wzajemnością...

  30.11.2022 19:42
 • Aga (gość)

  Obie siostry powinny trafić na krzesło elektryczne, utrzymywanie tego truchła w więzieniu jest zbyt dużym obciążeniem dla społeczeństwa, one się nie zresocjalizują !

  30.11.2022 10:49
 • D. L (gość)

  Tę trutkę co chce Melis wstrzyknąć pani Ulwiye powinna trafić do samej Melis za wszystkie grzechy co Melis na wywjala. Mogłaby się podzielić z siostrą

  30.11.2022 10:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×