Zwierzęta nie z tej ziemi

Animal Crackers, 0

Opowieści o zwierzętach i nietypowych przyjaźniach, które nawiązały się pomiędzy przedstawicielami różnych gatunków oraz o ludziach, których łączą ekscentryczne związki z ich ulubieńcami.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Zwierzęta nie z tej ziemi w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Opowieści o zwierzętach i nietypowych przyjaźniach, które nawiązały się pomiędzy przedstawicielami różnych gatunków oraz o ludziach, których łączą ekscentryczne związki z ich ulubieńcami. Widzowie zobaczą m.in. psy, które matkują kociakom oraz gołębie, które zapałały miłością do człowieka. Każdą historię komentuje aktorka komediowa, Emmy Kennedy.

Zapraszamy na spotkanie z ludźmi, którzy nie znają granic swojej miłości do zwierząt i ze zwierzętami, które nie umiały odmówić pomocy innym stworzeniom. Programy z serii "Zwierzęta nie z tej ziemi" to zabawne, często dziwaczne opowieści o różnych zwierzakach i ich przyjaźniach, których matka natura z reguły nie akceptuje. To także opowieści o ludziach, którzy nawiązali wręcz ekscentryczne związki ze swoimi ulubieńcami. W kolejnych programach zobaczymy psy, które matkują kociakom oraz gołębie, które zapałały miłością do ludzi. Poznamy oblicza przyjaźni i miłości, których do tej pory nie znaliśmy. To ciepła, bogata w informacje seria, opatrzona niekiedy nieco złośliwym komentarzem aktorki komediowej Emmy Kennedy. "Zwierzęta nie z tej ziemi" to wspaniała rozrywka zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×