Zwierzęta o rzadkich talentach

Extraordinary Animals, Wielka Brytania 2008

Trzy psy pracujące jako część ekipy ratunkowej. Ich niezwykłe umiejętności pomagają w ujęciu przemytników, odnajdywaniu ofiar lawin oraz wykrywaniu niebezpiecznych, przybrzeżnych jaskiń.

  • Gatunek: Serial dokumentalny

Zwierzęta o rzadkich talentach w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Od psów o zdolnościach matematycznych i muzykalnych kotów po rozumne kruki, bystre świnie i ratujące życie szczury, twórcy serialu prezentują niesamowite stworzenia o unikalnych zdolnościach. Każdy z odcinków koncentruje się na jednym zwierzęcym bohaterze i karierze jaką zrobił oraz podejmuje próbę wyjaśnienia, jak doszło do tego, że zwierzęta te opanowały tak niezwykłe umiejętności.

Od psów o zdolnościach matematycznych i muzykalnych kotów po rozumne kruki, bystre świnie i ratujące życie szczury przyjrzymy się prawdziwie niesamowitym stworzeniom o unikalnych zdolnościach. Poznamy między innymi siedmioletnią Maggie, sukę rasy Jack Russell, która umie dodawać, odejmować, dzielić i mnożyć a nawet wykonywać jeszcze bardziej skomplikowane działania matematyczne; innym zdumiewającym zwierzęciem jest świnia Nellie, która zasłynęła w ciągu ostatnich 19 lat z umiejętności nauczenia się, zapamiętania i odtwarzania 200 trików. Każdy z odcinków koncentruje się na jednym zwierzęcym bohaterze i karierze jaką zrobił oraz podejmuje próbę wyjaśnienia jak to się stało że zwierzęta te opanowały tak niezwykłe umiejętności.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×