1/16 finału - 1. mecz 18.02.2021: Granada CF - SSC Napoli

Football - UEFA Europa League, 2021

Liga Europy UEFA to drugi po Lidze Mistrzów UEFA europejski turniej klubowy piłkarzy na Starym Kontynencie. Kalendarz sezonu obejmuje fazę eliminacyjną, fazę grupową i fazę pucharową.

  • Gatunek: Piłka nożna

1/16 finału - 1. mecz 18.02.2021: Granada CF - SSC Napoli w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie skróty meczów istniejącej od sezonu 2009/2010 Ligi Europy UEFA, drugiego obok Ligi Mistrzów UEFA europejskiego turnieju klubowego w piłce nożnej. Prowadzący i goście analizują najciekawsze sytuacje, analizują taktykę zespołów i oceniają występy poszczególnych zawodników. Nie zabraknie również wywiadów z piłkarzami i trenerami oraz felietonów.

Liga Europy UEFA to drugi po Lidze Mistrzów UEFA europejski turniej klubowy piłkarzy na Starym Kontynencie. W pierwszej części sezonu rozgrywane są runda wstępna, trzy rundy eliminacji i runda play-off. Po nich odbywa się faza grupowa, w której uczestniczy czterdzieści osiem drużyn podzielonych na dwanaście grup. Po dwie najlepsze z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, a dołącza do nich osiem drużyn z trzecich miejsc w grupach LM UEFA. Następnie zmagania toczą się od fazy 1/16 finału do finału.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×