7. strefa

półfinały, Polska

Prowadzący i zaproszeni do studia eksperci opowiadają o najistotniejszych imprezach sezonu. Przedstawiają najważniejsze wydarzenia w PlusLidze i Tauron Lidze oraz w europejskich pucharach.

 • Gatunek: Magazyn siatkarski
 • Prowadzący: Jerzy Mielewski, Krzysztof Wanio

7. strefa w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

 • Jerzy Mielewski
 • Krzysztof Wanio

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie prowadzący i zaproszeni do studia eksperci opowiadają o najistotniejszych imprezach sezonu. Przedstawiają najważniejsze wydarzenia w PlusLidze, Lidze Siatkówki Kobiet, Lidze Mistrzów i Mistrzyń CEV, a także w Pucharze CEV i w Pucharze Challenge mężczyzn i kobiet. Omawiają również tematy związane reprezentacjami Polski siatkarek i siatkarzy. Nie zabraknie dyskusji o szkoleniu młodzieży w siatkarskich ośrodkach szkolnych.

W programie prowadzący i zaproszeni do studia eksperci opowiadają o najistotniejszych imprezach sezonu. Przedstawiają najważniejsze wydarzenia w PlusLidze, Tauron Lidze, Lidze Mistrzów i Mistrzyń CEV, a także w Pucharze CEV i w Pucharze Challenge mężczyzn i kobiet. Omawiają również tematy związane reprezentacjami Polski siatkarek i siatkarzy. Nie zabraknie dyskusji o szkoleniu młodzieży w siatkarskich ośrodkach szkolnych.

Komentarze

Skomentuj
 • Aleczapa (gość)

  Fajnie macie z Krzysiem. Zadaje pytanie, odpowiada, komentuje odpowiedź. Wszystko sam. Po co goście???. Gdybyście przyciszyli wasz "dżingiel".

  23.01.2021 10:43
 • Edward Lipkowski (gość)

  Jestem stałym ogląda czemu siatkówki oraz 7 strefy i jak widzę tego eksperta pożal się boże Czarneckiego to źle mi się robi, ten facet sztuka zad kim ciepłej posadki i parkiem na szkło, były kandydat do PKOL, PZPN, centralne piłki ręcznej, śliski facet, współczuję prawdziwym ekspertom takiego towarzystwa

  19.04.2020 14:03
 • dtr (gość)

  Po meczu Zaksa-Skra wciskają się zmiany w przepisach Oto moja propozycja dla poprawienia bezpieczeństwa siatkarzy Wprowadzić strefę bezpiecznej obrony np w granicach pola do koszykówki. Nie będzie już zawodników wpadających w " żołędzie" Moim zdaniem Polska jako mistrz świata może tą propozycję opracować i zgłosić do wdrożenia Jestem kibicem siatkówki i każda szarża siatkarzy w trybuny mrozi krew

  22.12.2018 18:35
 • Rezygnant (gość)

  Zamiana czasu nadawania z poniedziałkowego wieczoru na sobotnie południe (13,00) zmusza mnie do rezygnacji z oglądania programu. Niestety! Wieczorna pora nadawania była zdecydowanie lepsza.

  03.03.2018 17:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×