Andriej Fiedosow - Donovan Dennis

Gala boksu zawodowego w Coronie - walka w wadze ciężkiej o wakujący tytuł interkontynentalnego mistrza WBO,

Widzowie zobaczą finałowe starcie ESPN's 2015 Boxcino Tournament w kategorii ciężkiej. Zmierzą się Rosjanin Andriej Fiedosow i Amerykanin Donovan Dennis.

  • Gatunek: Boks

Andriej Fiedosow - Donovan Dennis w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie zobaczą finałowe starcie ESPN's 2015 Boxcino Tournament w kategorii ciężkiej. Zmierzą się Andriej Fiedosow i Donovan Dennis. Rosjanin trzy ostatnie walki - z Lenroyem Thomasem, Nate'em Heavenem i Maurice'em Harrisem - rozstrzygnął na swoją korzyść, a w sumie w całej karierze przegrał tylko 3 z 30 pojedynków. O kolejną wygraną nie będzie mu łatwo, choć w starciu z Dennisem będzie on faworytem. Amerykanin w drodze do finałowego starcia pokonał Steve'a Vukosę i Răzvana Cojanu.

Pojedynek z maja 2015 roku z Kalifornii, w którym obaj pięściarze rywalizowali o wakujący interkontynentalny pas WBO w wadze ciężkiej. Dla faworyzowanego Rosjanina była to już trzydziesta pierwsza walka w karierze, jego rywal przed tą konfrontacją mógł pochwalić się zaledwie trzynastoma bataliami na zawodowych ringach. Różnica ta widoczna była podczas całej walki i działała zdecydowanie na korzyść znacznie bardziej doświadczonego Fedosova.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×