Argentinos Juniors Buenos Aires - Vélez Sársfield Buenos Aires

0

W pierwszej kolejce Torneo Final dojdzie do ciekawie zapowiadających się derbów stolicy: Argentinos Juniors kontra Vélez Sársfield. Faworytami będą bardziej utytułowani i mocniejsi kadrowo goście.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Piłka nożna

Argentinos Juniors Buenos Aires - Vélez Sársfield Buenos Aires w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W pierwszej kolejce Torneo Final dojdzie do ciekawie zapowiadających się derbów stolicy: Argentinos Juniors kontra Vélez Sársfield. Faworytami będą bardziej utytułowani i mocniejsi kadrowo goście. Ubiegły rok zakończyli oni serią ośmiu zwycięstw w dziewięciu meczach. To właśnie dzięki doskonałej formie na finiszu rozgrywek piłkarze El Fortín stanęli na najwyższym stopniu podium. Argentinos Juniors w tabeli uplasowali się dopiero na piętnastej pozycji, zadecydowała jednak o tym głównie kiepska postawa w drugiej części rozgrywek.

W pierwszej kolejce Torneo Final dojdzie do ciekawie zapowiadających się derbów stolicy: Argentinos Juniors kontra Vélez Sársfield. Faworytami będą bardziej utytułowani i mocniejsi kadrowo goście. Ubiegły rok zakończyli oni serią ośmiu zwycięstw w dziewięciu meczach. To właśnie dzięki doskonałej formie na finiszu rozgrywek piłkarze El Fortín stanęli na najwyższym stopniu podium. Argentinos Juniors w tabeli uplasowali się dopiero na piętnastej pozycji, zadecydowała jednak o tym głównie kiepska postawa w drugiej części rozgrywek. Jeśli zawodnicy El Semillero wygrają przynajmniej trzy mecze więcej, będą mogli zająć nawet dziewiąte miejsce w tabeli. Teraz będą mieli znakomitą okazję, żeby udowodnić, że mają duży potencjał. Vélez również jednak będzie chciał pokazać, że mistrzostwo w Torneo Inicial nie trafiło w jego ręce przypadkiem.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×