Arsenal Londyn - FC Barcelona

0

Arsenal i Barcelona zmierzą się w fazie ćwierćfinałowej Ligi Mistrzów. Będzie to powtórka finału LM z 2006 roku. Wtedy górą byli zawodnicy z Katalonii.

  • Czas trwania: 165 minut, Gatunek: Piłka nożna

Arsenal Londyn - FC Barcelona w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Arsenal i Barcelona zmierzą się w fazie ćwierćfinałowej Ligi Mistrzów. Będzie to powtórka finału LM z 2006 roku. Wtedy górą byli zawodnicy z Katalonii. Z ówczesnych składów w Arsenalu występują: Emmanuel Eboué, Sol Campbell, Cesc Fabregas i Manuel Almunia, a w barwach Barcelony wciąż grają: Víctor Valdés, Rafael Márquez, Carles Puyol oraz Andrés Iniesta. Smaku konfrontacji dodaje okoliczność, że w ekipie z Katalonii występuje Thierry Henry, w 2006 roku gracz Arsenalu. Z pewnością nie zabraknie emocji.

Komentarze

Skomentuj
  • LaPinacoolada (gość)

    Arsenal! <3

    16.02.2011 20:02
  • BARCA ! <3 (gość)

    Arsenal jeszcze nigdy nie przegrał meczu Ligi Mistrzów u siebie z zespołem z innego kraju. 27 razy próbowano zdobyć Emirates Stadium, ale bez powodzenia. Z kolei "Kanonierzy" nigdy nie wygrali z Barceloną (dwa remisy, trzy porażki).

    POZDRAWIAM ! ;)

    16.02.2011 17:25
  • BARCA ! <3 (gość)

    Arsenal jeszcze nigdy nie przegrał meczu Ligi Mistrzów u siebie z zespołem z innego kraju. 27 razy próbowano zdobyć Emirates Stadium, ale bez powodzenia. Z kolei "Kanonierzy" nigdy nie wygrali z Barceloną (dwa remisy, trzy porażki).

    POZDRAWIAM ! ;)

    16.02.2011 17:24
  • FC BARCELONA (gość)

    Tak ! Barca pokaże na co ją stać dzisiaj co pokazywała to nie raz ! Miszcz jest jeden !

    16.02.2011 17:20
  • Barca (gość)

    Barca rozdumi arsenal messi pokaże wam na co niego stać

    16.02.2011 15:54
  • Lech Poznań (gość)

    To bedzie jeden z najlepszych meczyw tym rooku... Szczesny jestesmy z toba!!

    16.02.2011 15:30
  • Mikołaj lat 10 (gość)

    Połowa Europy jest za Barcą ale my Polacy powinniśmy być za Arsenalem bo tam grają : Wojtek Szczęsny i Łukasz Fabiański

    16.02.2011 14:49
  • Marson znawca pilki (gość)

    mam dosc dominacji barcy niech arsenal pokaze ze mozna z nimi wygrywac ,,,, Trzymam kciuki za Arsenal !!! to bedzie mecz roku zobaczycie jak barca ginie bo messi tak naprawde jest w formie strzeleckiej tylko ze Arsenal mam nadzieje ze go pokryje bo messi to 50% sily barcy drugie 50% to Iniesta czyli najlepszy strzelec i najlepszy rezyser gry to od tych pilkarzy bedzie zalerzalo jak zagra barca ... mam nadzieje ze Arsenal ma na nich patent bo jak nie to bedzie tak jak z Realem bylo wiec troche sie boje bo jak ci dwaj gwiazdorzy bede miec swoj dzien to Arsenal nie bedzie mial nic do powiedzenia ...... Taka jest niestety prawda , nie chodzi mi o to ze Messi czy Iniesta to sa jacys zawodnicy o umiejetnosciach Pele czy Maradony bo smiesza mnie porownania takie , tak naprawde sila barcy lezy w perfekcyjnym zgraniu jakie zadna inna druzyna nie bedzie miec chyba jeszcze dlugo....... Reasumojac mam nadzieje ze wygra Arsenal i nie dlatego ze broni tam Wojtek ale dlatego bo mam serdecznie dosc dominacji barcy i mam nadzieje ze barca przegra dzis ....

    16.02.2011 13:58
  • ... (gość)

    arsenalll ! <3333

    16.02.2011 11:45
  • Visca el Barca! (gość)

    piękne widowisko się szykuje, zacięty mecz, ale wygra Barca! Barca! Baaarca!!! trzymam kciuki za to!!! Visca!

    15.02.2011 19:11
  • BurbonTom (gość)

    Szkoda mi Wojtka Nieszczęsnego bo dostaną lanie jak real madryt

    14.02.2011 14:04
  • buch (gość)

    ARSENAL > farsa

    13.02.2011 15:36
  • BARCA!!! (gość)

    Barca ich rozwali. Biedny Szczęsny puści tyle szmat.

    13.02.2011 12:58
  • Messi xD (gość)

    Katalończycy ich rozwalą i wygrają LM a Arsenal niech się chowa w krzaki!! P.S. Kocham Barce i powiem jedno Visca el Barca!.

    11.02.2011 18:17
  • BARCA GO (gość)

    barca wygra strzelcami będą messi i villa

    10.02.2011 13:50
  • Adria (gość)

    Arsenal! Go the Gunners! Myśl optymistyczna: "Może nas nie rozgromią jak Real, a Arsenal pokaże klasę". Spotykają się dwa kluby pokazujące piękno futbolu i będzie to prawdziwe widowisko. Mam nadzieję że powróci nasza linia obrony: Vermaelen, Djourou bo Sagna nie zagra po czerwonej kartce :( Go, Go The Gunners!!!

    10.02.2011 09:56
  • krzychux (gość)

    barca win

    09.02.2011 17:51
  • ... (gość)

    Messi si si si!

    07.02.2011 10:45
  • bolo (gość)

    Barca gra Extra futbol....ale W tym roku To Tylko może ich pokonać Arsenal... I tak sie stanie...

    03.02.2011 13:11
  • BARCA !!!! (gość)

    To prawda ze będzie to powtórka z finału z 2006 ... BO BARCA ICH ROZWALI I WYGRA LM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    31.03.2010 16:28