Atalanta BC - Torino FC

Football: Serie A, Włochy

Juventus FC, AC Milan, Inter Mediolan, SSC Napoli i 16 innych drużyn walczą o mistrzostwo Włoch. Rywalizacja toczy się w 38 kolejkach od sierpnia do maja.

  • Gatunek: Piłka nożna

Atalanta BC - Torino FC w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Serie A to druga najbardziej utytułowana liga Europy. Juventus, AC Milan, Inter Mediolan, Roma, Napoli to kluby znane każdemu kibicowi na świecie. Zmagania toczą się w 38 kolejkach od sierpnia do maja. Cztery najlepsze ekipy awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA, piąta do fazy grupowej Ligi Europy UEFA, szósta do fazy play-off Ligi Konferencji Europy UEFA, a trzy najsłabsze spadają do Serie B. W sezonie 2021/2022 prymatu krajowego broni drużyna Interu.

Serie A - liga gwiazd i wielkich drużyn. Druga najbardziej utytułowana liga Europy. Juventus, AC Milan, Inter Mediolan to kluby znane każdemu kibicowi na świecie. Derby Rzymu, Roma - Lazio, albo Mediolanu, Inter - Milan, należą do najbardziej spektakularnych wydarzeń piłkarskich w Europie. Zmagania toczą się w 38 kolejkach od sierpnia do maja. 4 najlepsze ekipy awansują do fazy grupowej Ligi Mistrzów UEFA, 2 kolejne do fazy grupowej Ligi Europy UEFA, następna do fazy play-off Ligi Konferencji Europy UEFA, a 3 najsłabsze spadają do Serie B.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×