Bachleda i narty

Polska 2008

Bohaterem wydania jest zakopiańczyk Andrzej Bachleda. Najbardziej utytułowany polski alpejczyk ma nadzieję, że popularność narciarstwa w Tatrach będzie rosnąć.

  • Czas trwania: 10 minut, Gatunek: Magazyn sportowy

Bachleda i narty w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Bohaterem wydania jest zakopiańczyk Andrzej Bachleda. Najbardziej utytułowany polski alpejczyk ma nadzieję, że popularność narciarstwa w Tatrach będzie rosnąć. W programie podróż z Bachledą, który ma dwa domy: rodzinny w Zakopanem i drugi we francuskiej części Alp. Dawny sportowiec przedstawia i porównuje stacje narciarskie w Zakopanem i Saint-Gervais.

Moda na narciarstwo dotarła do nas z krajów alpejskich. To tam powstały pierwsze stacje narciarskie, będące wielkimi sportowymi kombinatami. Te kombinaty chętnie odwiedzają turyści z całego świata. Także z Polski! Zakopiańczyk - Andrzej Bachleda, wciąż najbardziej utytułowany polski alpejczyk, ma nadzieję, że za tą modą, nadążą także organizatorzy zimowego wypoczynku w naszych rodzimych Tatrach. I choć popularnemu Ałłusiowi trudno odmówić znajomości narciarstwa, to raczej sentymentalne marzenia! Krótka podróż z Bachledą, dzielącym swoje serce na dwa domy: rodzinny w Zakopanem i drugi w Alpach francuskich, przedstawia smutną rzeczywistość!. W reportażu Andrzej Bachleda przedstawia i porównuje stacje narciarskie w Zakopanem i St. Gervais we Francji!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×