Boca Juniors Buenos Aires - Quilmes

0

Piłkarze Boca Juniors Buenos Aires będą walczyć odzyskanie zaufania kibiców. Los Xeneizes zakokończyli Torneo Inicial dopiero na szóstej pozycji, co uznano w klubie za niepowodzenie.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Piłka nożna

Boca Juniors Buenos Aires - Quilmes w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Piłkarze Boca Juniors Buenos Aires będą walczyć odzyskanie zaufania kibiców. Los Xeneizes zakokończyli Torneo Inicial dopiero na szóstej pozycji, co uznano w klubie za niepowodzenie. Julio Cesar Falconi stracił posadę trenera, a jego miejsce zajął Carlos Bianchi, podobnie jak jego poprzednik, jedna z legend Vélezu. Dla Bianchiego to powrót na ławkę trenerską Boca Juniors, zespołem ze stolicy opiekował się on już w latach dziewięćdziesiątych, a także na początku tego wieku.

Piłkarze Boca Juniors Buenos Aires będą walczyć odzyskanie zaufania kibiców. Los Xeneizes zakokończyli Torneo Inicial dopiero na szóstej pozycji, co uznano w klubie za niepowodzenie. Julio Cesar Falconi stracił posadę trenera, a jego miejsce zajął Carlos Bianchi, podobnie jak jego poprzednik, jedna z legend Vélezu. Dla Bianchiego to powrót na ławkę trenerską Boca Juniors, zespołem ze stolicy opiekował się on już w latach dziewięćdziesiątych, a także na początku tego wieku. Doprowadził go do wielkich sukcesów - m.in. czterech tytułów mistrza kraju i trzech zwycięstw w Copa Libertadores. Okaże się, czy teraz znów okaże się mężem opatrznościowym Los Xeneizes. Na początek będzie musiał zmierzyć się z Quilmes, drużyną nieobliczalną, która miała znakomite otwarcie poprzedniego sezonu - w trzech pierwszych kolejkach odniosła wówczas dwa zwycięstwa, m.in. 3:0 z Boca Juniors. W kolejnych tygodniach beniaminkowi nie wiodło się już tak dobrze. Ostatecznie Quilmes zakończył sezon na szesnastym miejscu. Tym razem przyjezdnym trudno będzie wywalczyć na La Bombonerze chociaż jeden punkt. Jeśli piłkarze Boca Juniors nie rozpoczną rozgrywek od pewnego zwycięstwa, będzie to bardzo duża niespodzianka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×