Chicago Bulls - New York Knicks

0

W United Center dojdzie do pojedynku czołowych ekip Wschodu. Chicago Bulls podejmie świetnie spisujący się zespół New York Knicks. Carlos Boozer i koledzy mogą mieć pewne kłopoty z pokonaniem gości.

  • Czas trwania: 170 minut, Gatunek: Koszykówka

Chicago Bulls - New York Knicks w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

W United Center dojdzie do pojedynku czołowych ekip Wschodu. Chicago Bulls podejmie świetnie spisujący się zespół New York Knicks. Zespół Chicago bez Rose’a to nie ta sama drużyna. Z tym rozgrywającym ekipa Chicago notowała zwykle 75 proc. zwycięstw w sezonie. A bez niego - niewiele ponad 50 proc. Nie zmienia to jednak faktu, że Bulls będą liczyli się w walce o wejście do fazy playo-off. New Jork nadal utrzymuje znakomitą dyspozycje i niemal zawsze schodzi z parkietu z wygraną. Carlos Boozer i koledzy mogą mieć kłopoty z pokonaniem Knicks.

W hali United Center w Chicago dojdzie do pojedynku czołowych ekip na wschodzie. Chicago Bulls podejmie świetnie spisujący się zespół New York Knicks. Zespół Chicago bez Rose’a to nie ta sama drużyna. Z tym rozgrywającym ekipa Chicago notowała zwykle 75% zwycięstw w sezonie. Natomiast bez niego, jest to niewiele ponad 50%. Nie zmienia to jednak faktu, że Bulls będą liczyli się w walce o Play-Offs, co więcej, wszyscy w klubie liczą na zajęcie co najmniej 3 miejsca w konferencji wschodniej. To zadanie nie będzie łatwe, ale z pewnością podopiecznych Toma Thibodeau stać na osiągnięcie tego celu. New York natomiast nadal utrzymuje świetną dyspozycje i niemal zawsze schodzi z parkietu z wygraną. Knicks to również jedna z najlepszych drużyn w defensywie. Jak dotąd zawodnicy z Madison Square Garden utrzymują średnią traconych punktów na poziomie 90, co jest bardzo dobrym wynikiem. Trenera Knicks cieszy również to, że jego drużyna gra bardzo zespołowo i głównie dzięki temu zawdzięcza dotychczasowe sukcesy. Ostatnie spotkania lepiej układały się dla Chicago. Pięć poprzednich starć, to aż 4 wygrane gospodarzy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×