Ćwierćfinał - 1. mecz: Villarreal CF - GNK Dinamo Zagrzeb

Football - UEFA Europa League, 2021

Liga Europy UEFA to drugi po Lidze Mistrzów UEFA europejski turniej klubowy piłkarzy na Starym Kontynencie. Kalendarz sezonu obejmuje fazę eliminacyjną, fazę grupową i fazę pucharową.

 • Gatunek: Piłka nożna

Ćwierćfinał - 1. mecz: Villarreal CF - GNK Dinamo Zagrzeb w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

W programie skróty meczów istniejącej od sezonu 2009/2010 Ligi Europy UEFA, drugiego obok Ligi Mistrzów UEFA europejskiego turnieju klubowego w piłce nożnej. Prowadzący i goście analizują najciekawsze sytuacje, analizują taktykę zespołów i oceniają występy poszczególnych zawodników. Nie zabraknie również wywiadów z piłkarzami i trenerami oraz felietonów.

Liga Europy UEFA to drugi po Lidze Mistrzów UEFA europejski turniej klubowy piłkarzy na Starym Kontynencie. W pierwszej części sezonu rozgrywane są runda wstępna, trzy rundy eliminacji i runda play-off. Po nich odbywa się faza grupowa, w której uczestniczy czterdzieści osiem drużyn podzielonych na dwanaście grup. Po dwie najlepsze z każdej grupy awansują do fazy pucharowej, a dołącza do nich osiem drużyn z trzecich miejsc w grupach LM UEFA. Następnie zmagania toczą się od fazy 1/16 finału do finału.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×