Czechy - Polska

0

Polki spotkają się z Czeszkami w ostatnim meczu grupy 3. w eliminacjach mistrzostw Europy. Biało-czerwone muszą wygrać, jeśli chcą awansować do turnieju głównego.

  • Czas trwania: 130 minut, Gatunek: Piłka ręczna

Czechy - Polska w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

Polki spotkają się z Czeszkami w ostatnim meczu grupy 3. w eliminacjach mistrzostw Europy. Biało-czerwone muszą wygrać, jeśli chcą awansować do turnieju głównego. W październiku 2013 roku Kinga Byzdra, Karolina Semeniuk-Olchawa, Iwona Niedźwiedź, Alina Wojtas i koleżanki przegrały z czeskimi piłkarkami we własnej hali 19:22. Czeszki są w lepszej sytuacji, ponieważ w razie pokonania słabych Portugalek wystarczy im remis. Polskie podopieczne duńskiego trenera Kima Rasmussena nie mogą sobie pozwolić na utratę choćby punktu.

Komentarze

Skomentuj
  • jhkjhkhj (gość)

    ;( ;( ;(

    17.06.2012 09:25
  • ... (gość)

    [cyt="..."]Jak 0/1 lipa przegrana

    16.06.2012 23:51
  • ... (gość)

    Jak Cię piłka nie interesuje to nie oglądaj, ale NIE OBRAŻAJ NASZEJ DRUŻYNY, bo podczas gdy Ty sobie siedzisz w domu, nasi piłkarze walczą o chwałę dla narodu polskiego.

    16.06.2012 20:08
  • Szaman wie o co kaman. (gość)

    Będzie 3:1 dla nas,ja to mówie szaman narodowy.

    16.06.2012 16:24
  • Pepuś (gość)

    POLSKA MA WYGRAĆ CHOCIAŻ 2:1 LUB 1:0

    16.06.2012 11:59
  • kazimip (gość)

    ...ANTY PZPN napisał:

    NIECH NIKT NIE IDZIE NA MECZ POLSKA - SLOWACJA !

    100 % ANTY PZPN !

    TO TY JESTEŚ TOMASZEWSKI?? PLUJESZ NA SWOICH?

    odbiło ci do końca

    16.06.2012 10:44
  • KAZIMIP (gość)

    trochę szkoda PEPIKÓW ale niestety taka jest PIŁKA POLACY PO PROSTU JEST LEPSZA POZA ZASIĘGIEM. BARDZO DOBRZE.

    16.06.2012 10:42
  • DJ Słoneczny (gość)

    Wierzę w Was!!! Dacię radę!!! Jedziemy z nimii!!!

    15.06.2012 20:45
  • ... (gość)

    DAWAAAAAAACCC !!! WYGRAMY TOOOO !!!!! ;D ;D ;D ;D

    13.06.2012 16:35
  • marcin (gość)

    polska gola

    13.06.2012 15:41
  • ... (gość)

    jak wygraja to wyjda z grupy :) ;P

    11.06.2012 18:13
  • weri (gość)

    a to dobre

    14.10.2009 15:21
  • Boruc wymiatan(joke) (gość)

    zal czechy narazie win

    10.10.2009 21:33
  • pati (gość)

    przynajmniej jesteśmy dobrzy -siatka to jest nasz żywioł :0 do nożnej lepiej się nie zadawajmy bo i tak spieprzymy :)

    10.10.2009 19:11
  • loals (gość)

    nie rozumiem po co w polsce na wf katuja w pilke dzieci, jakby grali tkA CZESTO W SIATKE jak w pilke bysmy byli niepokonani a brazylia moglaby nam naskoczyc

    10.10.2009 19:09
  • Dawids1234 (gość)

    fajne jaja będą jak wygrają będe miał polewe ...hahahahahahhahahahahahahhahahahahahahha...

    10.10.2009 19:09
  • kibic (gość)

    niech zagrają na miare możliwości... może coś jeszcze z tego będzie xD

    10.10.2009 19:09
  • MALINA (gość)

    TAK ,INNE DYSCYPLINY SPORTU POLSKIEGO ,NIE ZWIAZANE Z PZPN ,PRZYNOSZA CHLUBE NASZEMU KRAJOWI

    10.10.2009 18:52
  • haha (gość)

    popieram twoje zdane zal wydawac