Dania - Polska

0

Po nieudanym debiucie z Rumunią i wygranej z Kanadą przed Franciszkiem Smudą i jego podopiecznymi kolejne sprawdziany. Tym razem piłkarską reprezentację Polski czekają trzy mecze w Tajlandii.

 • Czas trwania: 10 minut, Gatunek: Piłka nożna

Dania - Polska w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Po nieudanym debiucie z Rumunią i wygranej z Kanadą przed Franciszkiem Smudą i jego podopiecznymi kolejne sprawdziany. Tym razem piłkarską reprezentację Polski czekają trzy mecze w Tajlandii - z Danią, silną ekipą europejską, z zespołem gospodarzy oraz z Singapurem. Na turniej o Puchar Króla Tajlandii selekcjoner zabiera wyłącznie graczy występujących na co dzień w polskich klubach. Będzie to jeden z pierwszych elementów wyboru zawodników przed mistrzostwami Europy w roku 2012, które odbędą się w Polsce i na Ukrainie.

Po nieudanym debiucie z Rumunią i wygranej z Kanadą przed Franciszkiem Smudą i jego podopiecznymi kolejne sprawdziany. Tym razem piłkarską reprezentację Polski czeka niezbyt wymagający test w Tajlandii. Na Turniej o Puchar Króla Tajlandii Smuda zabiera wyłącznie ligowych graczy. To jeden z pierwszych elementów selekcji zawodników pod kątem Euro 2012.

Komentarze

Skomentuj
 • Kubak 163 (gość)

  haha... Mariuszek będzie na bramce <>< xdDD

  17.01.2010 09:26
 • sdsx (gość)

  Zapowiada się dobry mecz;] Tylko szkoda że tak wcześnie rano;/

  17.01.2010 07:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×