Erislandy Lara - Jan Zaveck

Gala boksu zawodowego w Hialeah - walka w wadze superpółśredniej o tytuły mistrza świata IBO i WBA,

Niepokonany od blisko półtora roku i prowadzący na światowych listach wagi superpółśredniej Erislandy Lara spotka się w ringu z mającym dorobku 35 zwycięstw w 38 walkach Janem Zaveckiem.

  • Gatunek: Boks

Erislandy Lara - Jan Zaveck w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Niepokonany od blisko półtora roku i prowadzący na światowych listach wagi superpółśredniej Erislandy Lara spotka się w ringu z mającym dorobku 35 zwycięstw w 38 walkach Janem Zaveckiem. Stawką organizowanej w Hialeah Park Race Track na Florydzie walki są pasy mistrza świata WBA i IBO. Faworytem wydaje się Lara. Kubańczyk w ostatnich pojedynkach wygrał z Delvinem Rodriguezem i Ishe'em Smithem. Obu wyraźnie pokonał na punkty.

Niepokonany od blisko półtora roku, prowadzący na światowych listach wagi superpółśredniej Erislandy Lara kontra mający na koncie 35 zwycięstw w 38 walkach Jan Zaveck. Stawką organizowanej w Hialeah Park Race Track na Florydzie walki są pasy WBA World i IBO World. Faworytem wydaje się być pochodzący z Guantanamo, ale od dawna mieszkający w Houston Lara. Kubańczyk w swoich ostatnich pojedynkach wygrał z Delvinem Rodriguezem i Ishe Smithem. Obu wyraźnie pokonał na punkty.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×