FC Barcelona Regal - Blusens Monbus Santiago de Compostela

0

Po rozegraniu 12 kolejek tego sezonu FC Barcelona Regal zajmuje w tabeli dopiero 7. miejsce. Rywalem FCBR będzie Blusens Monbus, który w 4 poprzednich kolejkach poniósł 3 porażki.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Koszykówka

FC Barcelona Regal - Blusens Monbus Santiago de Compostela w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Po rozegraniu 12 kolejek tego sezonu FC Barcelona Regal zajmuje w tabeli dopiero 7. miejsce. Katalończycy ponieśli do tej pory aż pięć porażek (przy 7 zwycięstwach), czyli tyle samo, ile w całych ubiegłorocznych rozgrywkach. Wówczas rundę zasadniczą zakończyli z bilansem 29 zwycięstw i 5 porażek, już dziś wiadomo, że wynik ten mogą co najwyżej wyrównać. Tym razem rywalem FCBR będzie Blusens Monbus, który w 4 poprzednich kolejkach poniósł 3 porażki. Trzeba jednak przyznać, że miał wymagających przeciwników.

Po rozegraniu dwunastu kolejek tego sezonu FC Barcelona Regal zajmuje w tabeli dopiero siódme miejsce. Katalończycy ponieśli do tej pory aż pięć porażek (przy siedmiu zwycięstwach), czyli dokładnie tyle samo, ile w całych ubiegłorocznych rozgrywkach. Wówczas rundę zasadniczą zakończyli z bilansem 29 zwycięstw i pięciu porażek, już dziś wiadomo, że wynik ten mogą co najwyżej wyrównać. Choć i to wydaje się mało prawdopodobne. W weekend podopieczni Xaviera Pascuala znów zawiedli - przegrali z Gran Canarią 69:81 i zamiast piąć się w górę tabeli i odrabiać straty po fatalnej inauguracji sezonu, osunęli się na siódme miejsce. Na domiar złego w ubiegłym tygodniu przegrali też domową, niezwykle prestiżową potyczkę z CSKA Moskwa w Eurolidze. Tym razem rywalem FCBR będzie Blusens Monbus, który w czterech poprzednich kolejkach poniósł trzy porażki, przyznać jednak trzeba, że i przeciwników miał wymagających (Gran Canaria, Asefa Estudiantes i Real). Podopieczni Moncho Fernándeza grać jednak potrafią, o czym przekonali m.in. w starciach z Cają Laboral i Unicają Málaga. Obu silnych rywali pokonywali w ich halach.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×