FIATC Joventut Badalona - FC Barcelona Regal

0

FIATC Joventut Badalona rozegra jeden z najtrudniejszych meczów fazy zasadniczej, Palau Municipal d'Esports przyjedzie bowiem broniąca mistrzostwa kraju Barcelona Regal.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Koszykówka

FIATC Joventut Badalona - FC Barcelona Regal w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

FIATC Joventut Badalona rozegra jeden z najtrudniejszych meczów fazy zasadniczej, Palau Municipal d'Esports przyjedzie bowiem broniąca mistrzostwa kraju Barcelona Regal, która musi odrabiać straty po słabym początku sezonu. W czterech poprzednich kolejkach goście odnieśli 3 zwycięstwa (przegrali tylko z Valencią Basket) i w derbach Katalonii będą zdecydowanymi faworytami. Nie oznacza to jednak, że w Badalonie czeka ich łatwa przeprawa. Joventut w tym sezonie rozegrał przed własną publicznością 5 spotkań i poniósł w nich tylko jedną porażkę.

FIATC Joventut Badalona rozegra jeden z najtrudniejszych meczów fazy zasadniczej, Palau Municipal d'Esports przyjedzie bowiem broniąca mistrzostwa kraju Barcelona Regal, która musi odrabiać straty po słabym początku sezonu. W czterech poprzednich kolejkach goście odnieśli 3 zwycięstwa (przegrali tylko z Valencią Basket) i w derbach Katalonii będą zdecydowanymi faworytami. Nie oznacza to jednak, że w Badalonie czeka ich łatwa przeprawa. Joventut w tym sezonie rozegrał przed własną publicznością pięć spotkań i poniósł w nich tylko jedną porażkę - po dogrywce z Valladolid. W pozostałych meczach, z Lagun Aro, Manresą, Murcią i CB 1939 Canarias podopieczni Salvy Maldonada zdobyli po dwa punkty.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×