Finał - ewentualny 3. mecz: Developres SkyRes Rzeszów - Grupa Azoty Chemik Police

Tauron Liga, Polska 2021

Widzowie Polsatu Sport będą mogli oglądać zmagania o mistrzostwo Polski w siatkówce. 17 kwietnia odbędzie się jeden z pojedynków kobiet w Tauron Lidze, a następnego dnia mężczyźni zmierzą się w PlusLidze.

  • Gatunek: Siatkówka

Opis programu

ZwińRozwiń

Widzowie Polsatu Sport będą mogli oglądać zmagania o mistrzostwo Polski w siatkówce. 17 kwietnia odbędzie się jeden z pojedynków kobiet w Tauron Lidze, a następnego dnia mężczyźni zmierzą się w PlusLidze. Zmagania toczą się do 2 zwycięstw. W finale Tauron Ligi wystąpią Developres SkyRes Rzeszów i Grupa Azoty Chemik Police, a w finale PlusLigi Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle albo PGE Skra Bełchatów i Jastrzębski Węgiel albo Verva Warszawa Orlen Paliwa.

W Tauron Lidze występuje dwanaście najlepszych klubów siatkarek w Polsce. Najpierw rozgrywane są mecze fazy zasadniczej, a potem mecze fazy play-off. Osiem czołowych drużyn rywalizuje w serii ćwierćfinałowej, z której wyłaniani są uczestnicy serii półfinałowej. Zwycięskie ekipy walczą o mistrzostwo kraju. Ponadto rozgrywane są pojedynki o miejsca 3., 5., 7., 9. i 11. Najsłabszy zespół rywalizuje o pozostanie w Tauron Lidze z mistrzem 1. ligi.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×