FK Austria Wiedeń - SK Rapid Wiedeń

Austriacka Bundesliga,

Goście zaczęli sezon lepiej od gospodarzy, po rundzie jesiennej wyżej w tabeli plasują się jednak ich lokalni rywale. Austria aktualnie jest czwartą, a Rapid piątą drużyną Bundesligi.

  • Gatunek: Piłka nożna

FK Austria Wiedeń - SK Rapid Wiedeń w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Goście zaczęli sezon lepiej od gospodarzy, po rundzie jesiennej wyżej w tabeli plasują się jednak ich lokalni rywale. Austria aktualnie jest czwartą, a Rapid piątą drużyną Bundesligi. Choć obie ekipy sąsiadują ze sobą, dzieli ich aż dziesięć punktów. Gracze Rapidu, jeśli chcą wierzyć, że wiosną mogą grać o coś więcej niż tylko zachowanie twarzy, muszą zwyciężyć. Wygrać musi też Austria, jeśli pragnie włączyć się do walki o mistrzostwo kraju i zdystansowanie panującego od lat Red Bulla.

Sezon lepiej rozpoczęli goście, po rundzie jesiennej wyżej w tabeli plasują się jednak ich lokalni rywale. Austria aktualnie jest czwartą, a Rapid piątą drużyną Bundesligi. Choć obie ekipy sąsiadują ze sobą, dzieli ich aż dziesięć punktów. Rapid, jeśli chce wierzyć, że wiosną może grać o coś więcej niż tylko zachowanie twarzy, musi zwyciężyć. Wygrać musi też Austria, jeśli oczywiście pragnie włączyć się do walki o mistrzostwo kraju i zdystansowanie panującego od lat Red Bulla. Pierwsze derby w tym sezonie padły łupem Rapidu, który na stadionie odwiecznego rywala wygrał aż 4:1. W rewanżu górą była Austria, która także na wyjeździe zwyciężyła 2:0.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×