Fredrick Lawson - Breidis Prescott

0

Zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek w Hialeah Park Race Track w kalifornijskim Hialeah. Jego faworytem jest pochodzący z Chicago, niepokonany na zawodowych ringach Lawson.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Boks

Fredrick Lawson - Breidis Prescott w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek w Hialeah Park Race Track w kalifornijskim Hialeah. Jego faworytem jest pochodzący z Chicago, niepokonany na zawodowych ringach Lawson. Amerykanin każdą z dwudziestu trzech walk rozstrzygnął na swoją korzyść, aż dwadzieścia z nich kończąc przed czasem. W ostatnim pojedynku, w październiku ubiegłego roku, wygrał on z Rayem Narhem. Z kolei Prescott w swojej poprzedniej walce okazał się słabszy od Roberto Garcii, wyraźnie przegrywając z nim na punkty.

Zakontraktowany na dziesięć rund pojedynek będący wydarzeniem wieczoru na gali w Hialeah Park Race Track w kalifornijskim Hialeah. Jego faworytem jest pochodzący z Chicago, niepokonany na zawodowych ringach Lawson. Amerykanin każdą z dwudziestu trzech walk rozstrzygnął na swoją korzyść, aż dwadzieścia z nich kończąc przed czasem. W swoim ostatnim pojedynku, w październiku ubiegłego roku, wygrał on z Rayem Narhem. Z kolei Prescott w swojej poprzedniej walce okazał się słabszy od Roberto Garcii, wyraźnie przegrywając z nim na punkty.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×