Gala Mecenasów Sportu w Warszawie

0

W warszawskim hotelu "Hilton" odbędzie się uroczystość ogłoszenia wyników plebiscytu mającego na celu wyłonienie oraz nagrodzenie organizacji i instytucji, które aktywnie wspierają rozwój sportu.

  • Czas trwania: 240 minut, Gatunek: Boks
  • Prowadzący: Krzysztof Marciniak, Tomasz Smokowski

Gala Mecenasów Sportu w Warszawie w telewizji

ZwińRozwiń

Prowadzący

  • Krzysztof Marciniak
  • Tomasz Smokowski

Opis programu

ZwińRozwiń

W warszawskim hotelu "Hilton" odbędzie się ogłoszenie wyników plebiscytu mającego na celu wyłonienie oraz nagrodzenie organizacji i instytucji, które aktywnie wspierają rozwój sportu. Siedem podmiotów otrzyma zaszczytny tytuł "Mecenasa Polskiego Sportu". Przyznana zostanie również specjalna statuetka dla "Osobowości Polskiego Sportu". Uroczystości towarzyszyć będzie gala Wojak Boxing Night. Wystąpią m.in. Kamil Łaszczyk w wadze piórkowej, Krzysztof Głowacki w wadze lekkociężkiej oraz Andrzej Sołdra w wadze superśredniej.

W warszawskim hotelu Hilton. Właśnie tam odbędzie się uroczystość organizowana przez Krajową Izbę Sportu pod patronatem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i przy partnerstwie CANAL+, a także Knockout Promotions i Bablion Promotion. Będzie to zwieńczenie plebiscytu mającego na celu wyłonienie oraz nagrodzenie organizacji i instytucji, które najaktywniej wspierają rozwój sportu. O formule plebiscytu oraz przyznaniu nagród decyduje powołana przez Izbę Kapituła, złożona z ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy, sponsoringu sportowego, zarządzania, mediów oraz sportu. Siedem podmiotów otrzyma zaszczytny tytuł "Mecenasa Polskiego Sportu". Statuetki Grand KIS trafią do tych, którzy zdaniem Kapituły poprzez swoją działalność i osiągnięcia przyczynili się do promocji i rozwoju polskiego sportu. Przyznana zostanie również specjalna statuetka dla "Osobowości Polskiego Sportu". Nagrody będą wręczane przez Ambasadorów Krajowej Izby Sportu. Galę poprowadzą dziennikarze CANAL+ Tomasz Smokowski i Krzysztof Marciniak. Uroczystości towarzyszyć będzie Wojak Boxing Night. To wyjątkowe wydarzenie, mające miejsce w Polsce po raz pierwszy w historii. Widzowie będą mogli zobaczyć projekt wzorowany na bardzo popularnych w Europie i Ameryce galach bokserskich w wersji Dinner Show, na które składają się ekskluzywne, zamknięte gale o charakterze towarzysko-sportowym.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×