Gianluca Branco - Łukasz Maciec

0

Gianluca Branco to jeden z najbardziej utytułowanych włoskich pięściarzy. Tym razem będzie bronić tytułu mistrza Unii Europejskiej w wadze półśredniej. Jego rywalem będzie Łukasz Maciec.

  • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Boks

Gianluca Branco - Łukasz Maciec w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Gianluca Branco to jeden z najbardziej utytułowanych włoskich pięściarzy, choć w przeciwieństwie do swojego starszego brata Silvio nigdy nie zdobył tytułu mistrza świata. 42-latek z Civitavecchii stoczył walki m.in. z Arturem Gattim czy z Miguelem Cottem. Był mistrzem Europy w wadze lekkopółśredniej, a teraz ma pas czempiona Unii Europejskiej w wadze półśredniej. W ostatnim pojedynku - w listopadzie - wypunktował Krzysztofa Bieniasa. Teraz doświadczonego Włocha sprawdzi młodszy od niego o 19 lat Łukasz Maciec.

Gianluca Branco to jeden z najbardziej utytułowanych włoskich pięściarzy, choć w przeciwieństwie do swojego starszego brata Silvio nigdy nie zdobył tytułu mistrza świata. 42-latek z Civitavecchii stoczył walki m.in. z Arturem Gattim czy z Miguelem Cottem. Był mistrzem Europy w wadze lekkopółśredniej, a teraz ma pas czempiona Unii Europejskiej w wadze półśredniej. W ostatnim pojedynku - w listopadzie - wypunktował Krzysztofa Bieniasa. Teraz doświadczonego Włocha sprawdzi młodszy od niego o 19 lat Łukasz Maciec. Lublinianin bardzo ciężko trenował w ramach przygotowań do pojedynku życia, sparował między innymi z Krzysztofem Bieniasem oraz Rafałem Jackiewiczem. Polak ma w dorobku 17 zwycięstw i tylko jedną porażkę.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×