Grand Prix CSIO w Sopocie

0

Na hipodromie w Sopocie odbędą się najwyższej rangi międzynarodowe oficjalne zawody jeździeckie. Honorowy patronat nad nimi objął marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski.

  • Czas trwania: 105 minut, Gatunek: Konkurs skoków

Grand Prix CSIO w Sopocie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Na hipodromie w Sopocie odbędą się najwyższej rangi międzynarodowe oficjalne zawody jeździeckie. Honorowy patronat nad nimi objął marszałek Sejmu RP Bronisław Komorowski. Zawody CSIO odbędą się między 10 a 13 czerwca. W czterodniowych zmaganiach, w jedenastu konkursach weźmie udział 11 międzynarodowych ekip z Niemiec, Włoch, Finlandii, Węgier, Belgii, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Danii, Polski oraz jeźdźcy indywidualni z Turcji, Hongkongu, Irlandii i Polski (w sumie ok. 80 zawodników i 190 koni).

Zawody w skokach przez przeszkody CSIO*** to najbardziej prestiżowa impreza w tej dyscyplinie w Polsce. Zawody prezentują jeździectwo na najwyższym światowym poziomie. Od 2013 roku włączone są do rozgrywek pucharowych FEI Nations Cup, dzięki czemu udział biorą zawodnicy z najwyższej światowej półki, a łączna pula nagród dla tego cyklu wynosi ponad 5, 3 miliona euro. W CSIO najważniejszym konkursem jest Grand Prix, który wyłoni najlepszego jeźdźca całych zawodów.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×