Grand Slam w Tokio

0

Podsumowanie prestiżowej imprezy w światku judoków określanej często mianem małych mistrzostw świata. Wzięło w niej udział aż dziesięciu aktualnych mistrzów świata.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Judo

Grand Slam w Tokio w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Podsumowanie prestiżowej imprezy w światku judoków określanej często mianem małych mistrzostw świata. Wzięło w niej udział aż dziesięciu aktualnych mistrzów świata, wśród nich m.in. rzadko oglądani na tatami Grek Ilias Iliadis, Kolumbijka Yuri Alvear i Kubanka Idalys Ortiz. W sumie w zawodach wystartowało ponad 400 zawodniczek i zawodników z 65 krajów. W Tokio Polskę reprezentowała siedmioosobowa grupa: Ewa Konieczny, Agata Perenc, Aleksander Beta, Krzysztof Wiłkomirski, Kamil Kozłowski, Kacper Larem i Maciej Sarnacki.

Podsumowanie niezwykle prestiżowej imprezy w światku judoków określanej często mianem małych mistrzostw świata. Wzięło w niej udział aż dziesięciu aktualnych mistrzów globu, wśród nich m.in. rzadko oglądani na tatami Grek Ilias Iliadi, Kolumbijka Yuri Alvear i Kubanka Idalys Ortiz. W sumie w zawodach wystartowało ponad 400 zawodniczek i zawodników z 65 krajów. Jak na ich tle spisali się Polacy? W Tokio nasz kraj reprezentowała siedmioosobowa grupa: Ewa Konieczny, Agata Perenc, Aleksander Beta, Krzysztof Wiłkomirski, Kamil Kozłowski, Kacper Larem i Maciej Sarnacki.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×