Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź

Tauron Liga, Polska 2021

Kibice obejrzą derby Łodzi w ekstraklasie siatkarek. Drużyny Grot Budowlanych i ŁKS-u Commercecon od początku obecnego sezonu prezentują zbliżoną skuteczność i znajdują się w czołówce tabeli. Zapowiada się wyrównany mecz.

 • Gatunek: Siatkówka

Opis programu

ZwińRozwiń

Kibice obejrzą derby Łodzi w Tauron Lidze. Drużyny Grot Budowlanych i ŁKS-u Commercecon od początku obecnego sezonu prezentują zbliżoną skuteczność i znajdują się w czołówce tabeli. W listopadzie 2020 roku zawodniczki Grot Budowlanych poradziły sobie z przeciwniczkami na ich terenie w czterech setach. Trener Michal Mašek i jego podopieczne z Katarzyną Zaroślińską-Król w składzie będą chcieli wziąć rewanż na ekipie, w której występują Veronica Jones-Perry i Ewelina Tobiasz.

W Tauron Lidze występuje dwanaście najlepszych klubów siatkarek w Polsce. Najpierw rozgrywane są mecze fazy zasadniczej, a potem mecze fazy play-off. Osiem czołowych drużyn rywalizuje w serii ćwierćfinałowej, z której wyłaniani są uczestnicy serii półfinałowej. Zwycięskie ekipy walczą o mistrzostwo kraju. Ponadto rozgrywane są pojedynki o miejsca 3., 5., 7., 9. i 11. Najsłabszy zespół rywalizuje o pozostanie w Tauron Lidze z mistrzem 1. ligi.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×