Gruzja - Włochy

0

Włosi, aktualni mistrzowie świata, to liderzy grupy 8. W 6 meczach odnieśli 4 zwycięstwa, a 2 kolejne zremisowali. Jeśli wygrają w Tbilisi, znacznie zwiększą oni swoje szanse na wyjazd do RPA.

 • Czas trwania: 120 minut, Gatunek: Piłka nożna

Gruzja - Włochy w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Włosi, aktualni mistrzowie świata, to liderzy grupy 8. W 6 meczach odnieśli 4 zwycięstwa, a 2 kolejne zremisowali. Jeśli wygrają w Tbilisi, znacznie zwiększą oni swoje szanse na wyjazd do Republiki Południowej Afryki. Na swoim terenie, w Udine, podopieczni Marcelo Lippiego pokonali Gruzinów 2:0.

Włosi, aktualni mistrzowie świata, to liderzy grupy 8 - w sześciu dotychczasowych meczach odnieśli oni cztery zwycięstwa, w dwóch kolejnych spotkaniach zanotowali na swoim koncie remisy. Jeśli w sobotę uda im się wywieźć komplet punktów z Tbilisi, znacznie zwiększą oni swoje szanse na wyjazd do RPA. Na swoim terenie, w Udine, podopieczni Marcelo Lippiego pokonali Gruzinów 2:0 (po dwóch bramkach Daniele De Rossiego). Dla Francuzów sobotnia potyczka z Rumunami to mecz z gatunku tych "o wszystko". "Trójkolorowi" zajmują w tabeli drugie miejsce (ze stratą pięciu punktów do prowadzącej Serbii) i jeśli na podparyskim Stade de France nie pokonają rywali, mało prawdopodobne, aby zakończyli eliminacje na pierwszej pozycji. Dwa ostatnie spotkania Francuzów z Rumuniami kończyły się remisami, 2:2 i 0:0.

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  Ocena społeczności: - Głosów: 0

  Hity dnia

  Wszystkie hity »

  Logowanie

  Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

  ×