Halowe Mistrzostwa Europy

Zawody w Glasgow - podsumowanie,

Podczas poprzedniej edycji HME w 2017 r. polscy reprezentanci zwyciężyli w rywalizacji mężczyzn na 800 m (Adam Kszczot) i 1500 m (Marcin Lewandowski) i w sztafecie. Ponadto biało-czerwone sprinterki wygrały zmagania w sztafecie.

 • Czas trwania: 135 minut, Gatunek: Lekkoatletyka

Halowe Mistrzostwa Europy w telewizji

ZwińRozwiń

Multimedia

Opis programu

ZwińRozwiń

Podczas poprzedniej edycji HME w 2017 r. polscy reprezentanci zwyciężyli w rywalizacji mężczyzn na 800 m (Adam Kszczot) i 1500 m (Marcin Lewandowski) i w sztafecie. Ponadto biało-czerwone sprinterki wygrały zmagania w sztafecie.

W nowym programie TVP2 "Dance, Dance, Dance" sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Klipy Michaela Jacksona, Madonny, Beyoncé, Justina Timberlake'a, sceny z filmów tanecznych "Dirty Dancing", "Magic Mike" czy "Blues Brothers", wpisały się w historię światowej popkultury. Teraz, choreografie znane milionom ludzi, będą próbowali wiernie odwzorować uczestnicy pierwszej polskiej edycji multimedialnego show "Dance, Dance, Dance". Już od 2 marca, w każdą sobotę, będziemy mogli śledzić zmagania piosenkarki Patricii Kazadi, która wystąpi w duecie z 17-letnią siostrą Victorią. Ich równie pięknymi rywalkami będą Miss Polski Paulina Krupińska i aktorka Klaudia Halejcio. W tanecznej rywalizacji udział wezmą gwiazdy serialu "Na Sygnale" - Monika Mazur i Darek Wieteska oraz serialu "Rodzinka.pl" - Wiktoria Gąsiewska w parze z Adamem Zdrójkowskim. Taneczne umiejętności na widowiskowej scenie "Dance, Dance, Dance" zaprezentują także prezenterka programu Pytanie na Śniadanie Marcelina Zawadzka i model Rafał Maślak. Świat sportu reprezentować będzie wielokrotna mistrzyni fitness Kasia Dziurska z życiowym partnerem Emilem Gankowskim. Kamery będą towarzyszyły uczestnikom "Dance Dance Dance" w trakcie wielogodzinnych treningów i podczas codziennego życia. Każda osoba, która zdecydowała się wziąć udział w nowatorskim show TVP2, musiała całkowicie podporządkować swoje życie nauce choreografii. Uczestnicy spędzają kilkadziesiąt godzin tygodniowo ćwicząc układy taneczne pod okiem najlepszych choreografów w Polsce. W każdym odcinku pary zaprezentują wspólny układ oraz choreografię solową. Ich poczynania oceni energetyczne jury: ceniona trenerka fitness Ewa Chodakowska, międzynarodowa tancerka i aktorka Ida Nowakowska oraz projektant mody Robert Kupisz, który przez ponad 20 lat był tancerzem i choreografem odnoszącym sukcesy w Polsce i zagranicą. "Dance, Dance, Dance" to program o tańcu, walce z własnymi słabościami, relacjach międzyludzkich i ciężkiej pracy, której zwieńczeniem będą występy na scenie, jakich dotychczas w polskiej telewizji nie było. Nowy taneczny show TVP2 to zapierające dech w piersiach widowisko, w którym zostaną wykorzystane najnowsze technologie. Dzięki rozszerzonej rzeczywistości łączącej świat realny z komputerowym, widzowie przeniosą się w scenerię znaną z najsłynniejszych światowych klipów, musicali i filmów tanecznych. Przypomnijmy, że program "Dance, Dance, Dance" odniósł spektakularny sukces w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Włoszech i w Holandii.

Komentarze

Skomentuj
 • M (gość)

  kto

  05.03.2021 22:10
 • Io (gość)

  Przecież on nawet nie pojechał na tę mistrzostwa

  01.03.2019 14:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×