HSBC Sevens World Series w Tokio

0

HSBC Seven World Series wielkimi krokami zbliża się do finału. Odbędzie się siódma z dziewięciu rund, której gospodarzem tym razem będzie zespół Japonii.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Rugby 7-osobowe

HSBC Sevens World Series w Tokio w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

HSBC Seven World Series wielkimi krokami zbliża się do finału. Odbędzie się siódma z dziewięciu rund, której gospodarzem tym razem będzie Japonia. W klasyfikacji generalnej cyklu na prowadzeniu znajduje się na razie Republika Południowej Afryki, która zgromadziła 110 punktów. O dwa punkty mniej ma Fidżi, a o trzy Nowa Zelandia. Właściwie tylko te trzy drużyny liczą się jeszcze w walce o mistrzostwo. W najbardziej komfortowej sytuacji są oczywiście otwierający tabelę Afrykanie.

Siedmioosobowa odmiana rugby to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin na świecie. Na Wyspach Brytyjskich i na Antypodach jest niemal sportem narodowym, a zmagania reprezentacji z tych części globu śledzą miliony widzów. O fenomenie rugby 7 najlepiej świadczy fakt, że za trzy lata w Rio de Janeiro dyscyplina ta zadebiutuje w programie igrzysk olimpijskich. Najbardziej prestiżowym cyklem, w którym przez cały sezon walczą zawodnicy jest IRB Seven World Series. Tegoroczny cykl składać się będzie z dziewięciu imprez. Szósta runda IRB Seven World Series odbędzie się w Tokio. Relacja z turnieju Cup Final.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×