HSBC Sevens World Series w Wellingtonie

0

Tegoroczny cykl składać się będzie z dziewięciu imprez. Piąta runda IRB Seven World Series odbędzie się w Wellingtonie. Relacja z turnieju Cup Final.

  • Czas trwania: 30 minut, Gatunek: Rugby 7-osobowe

HSBC Sevens World Series w Wellingtonie w telewizji

ZwińRozwiń

Opis programu

ZwińRozwiń

Siedmioosobowa odmiana rugby to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin na świecie. Na Wyspach Brytyjskich i na Antypodach jest niemal sportem narodowym, a zmagania reprezentacji z tych części globu śledzą miliony widzów. Najbardziej prestiżowym cyklem, w którym przez cały sezon walczą zawodnicy jest IRB Seven World Series. Tegoroczny cykl składać się będzie z dziewięciu imprez. Piąta runda IRB Seven World Series odbędzie się w Wellingtonie. Relacja z turnieju Cup Final.

Siedmioosobowa odmiana rugby to jedna z najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin na świecie. Na Wyspach Brytyjskich i na Antypodach jest niemal sportem narodowym, a zmagania reprezentacji z tych części globu śledzą miliony widzów. O fenomenie rugby 7 najlepiej świadczy fakt, że za trzy lata w Rio de Janeiro dyscyplina ta zadebiutuje w programie igrzysk olimpijskich. Najbardziej prestiżowym cyklem, w którym przez cały sezon walczą zawodnicy jest IRB Seven World Series. Tegoroczny cykl składać się będzie z dziewięciu imprez. Piąta runda IRB Seven World Series odbędzie się w Wellingtonie. Relacja z turnieju Cup Final.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Ocena społeczności: - Głosów: 0

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×